Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

ePower wyłącznym irlandzkim partnerem Ekoenergetyki

epower, ePower wyłącznym irlandzkim partnerem Ekoenergetyki, Ekoenergetyka

Ekoenergetyka ogłasza ePower swoim wyłącznym irlandzkim partnerem w zakresie stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Ekoenergetyka rozpoczyna współpracę z ekspertami od rozwiązań ładowania EV z Cork, którzy budują irlandzką sieć ładowania EV. ePower zajmuje się również akcesoriami dla rynku elektromobilności oraz posiada doświadczenie w zakresie energii słonecznej i wiatrowej.

Ekoenergetyka sukcesywnie tworzy sieć partnerów, rozwijając kanały sprzedaży produktów z segmentu pojazdów elektrycznych na nowych rynkach. W tym aspekcie zawiązanie partnerstwa przez ePower i Ekoenergetykę jest czynnikiem strategicznym dla wzmocnienia pozycji rynkowej Ekoenergetyki w obszarze europejskim.

Zgodnie z umową ePower dostarczy szeroką gamę ładowarek Ekoenergetyki o mocach od 30 kW do 350 kW oraz węzły ładowania o imponującej mocy do 2200 kW, aby wesprzeć rozwój irlandzkiej sieci ładowania EV.

Fakt wprowadzenia naszych produktów na rynek irlandzki nastraja nas pozytywnie, wiedząc, że nasze ładowarki w znaczący sposób przyczynią się do dynamicznego rozwoju sieci szybkiego ładowania EV w Irlandii. Z ePower łączy nas również podobne podejście, takie jak jakość, wiarygodność i nastawienie na klienta – zaznacza Anna Bodnar, Dyrektor Rozwoju Dystrybucji, Ekoenergetyka Sales.

Dyrektor Zarządzający ePower, Hugh Hall, powiedział: ePower z przyjemnością zajmie się dystrybucją ładowarek Ekoenergetyka na terenie całego kraju wraz z naszym zintegrowanym systemem zarządzania punktami ładowania. ePower cieszy się na współpracę z firmą Ekoenergetyka, która już odniosła duży sukces w całej Europie.  ePower dostarcza, instaluje i zarządza ładowarkami EV na terenie całej Irlandii


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody