Premiera podcastu EV Generation! Najnowszy projekt Ekoenergetyki

premiera ev generation, Ekoenergetyka

Ekoenergetyka ma zaszczyt ogłosić premierę swojego najnowszego dzieła — podcastu EV Generation! 🎉 EV Generation to fascynujące, praktyczne i inspirujące treści na temat świata E-Mobility. O czym będzie pierwszy odcinek?

W premierowym odcinku zastanawiamy się nad kluczowymi pytaniami dotyczącymi elektrycznych pojazdów. Czy warto inwestować w auto elektryczne? Czy koszty zakupu i utrzymania pojazdu elektrycznego są obecnie konkurencyjne? A może kluczowym aspektem dla użytkowników jest zasięg EV? 🤔 Czy technologia jest już na tyle zaawansowana, by zainwestować w taki pojazd? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w pierwszym odcinku EV Generation.

🌟 Link do pierwszego odcinka: TUTAJ

🎧 Posłuchaj nas na Apple Podcast, Spotify i Google Podcast, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz!

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Wasze wsparcie! Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału na YouTube i komentowania odcinków. Opinie obserwujących są dla nas niezwykle ważne. 

Już niedługo, bo na Dzień Kobiet, będziemy mieć dla Was specjalny odcinek z wyjątkową kobietą w męskim świecie — Justyną Bednarek z firmy Powerdot, serwisantką stacji ładowania. Rozmowę z nią obejrzycie już 7 marca. 💥

🔌 Bądźcie na bieżąco i dołączcie do EV Generation już teraz! 


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody