Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Kontakt

Ekoenergetyka – Polska S.A.

ul. Nowy Kisielin – Rozwojowa 7A,

66-002 Zielona Góra, Polska

contact@ekoenergetyka.com.pl

+ 48 68 328 20 68

Kontakt

EV, E-BUS, E-TRUCK – rynki globalne

sales@ekoenergetyka.com.pl

Kontakt – Kraj/Region

Półwysep Iberyjski (Hiszpania, Portugalia)

Anastasio Ibáñez Ascensión

Key Account Manager

+48 453 058 186

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Enrique Martinez

Key Account Manager

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Jose Antonio Partido Masa

Key Account Manager

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Alicia Benade

Key Account Manager (Hiszpania, Portugalia)

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Rafał Markiewicz

Regional Sales Director

+48 504 697 176

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

Francja (Francja, Monaco)

Stephane Batariere

Area Sales Manager

stephane.batariere@ekoenergetyka.com.pl

+33 6 17 24 25 03

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Olivier Marty

Key Account Manager

olivier.marty@ekoenergetyka.com.pl

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Florent Orsero

Key Account Manager

florent.orsero@ekoenergetyka.com.pl

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Rafał Markiewicz

Regional Sales Director

+48 504 697 176

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

Region Bałtycki (Estonia, Litwa, Łotwa)

Domantas Raudonius

Key Account Manager

domantas.raudonius@ekoenergetyka.com.pl

+370 665 556 37

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Sławomir Tkaczyk

Regional Sales Director

slawomir.tkaczyk@ekoenergetyka.com.pl

+48 453 058 207

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

CEE (Europa Środkowa i Wschodnia)

Cristian Drozdek

Key Account Manager (Romunia, Bułgaria)

cristian.drozdek@ekoenergetyka.com.pl

+40 750 139 307

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Łukasz Krzystek

Key Account Manager

lukasz.krzystek@ekoenergetyka.com.pl

+48 453 058 299

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Mihai Surugiu (Romunia, Bułgaria)

Key Account Manager

mihai.surugiu@ekoenergetyka.com.pl

+40 748 523 970

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Marcin Krawczyk

Regional Sales Director

marcin.krawczyk@ekoenergetyka.com.pl

+48 500 602 297

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

Włochy

Andros Pugolotti

Key Account Manager 

andros.pugolotti@ekoenergetyka.com.pl

+39 376 192 99 22

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Renato Francesco Urcia Larios

Key Account Manager 

renato.larios@ekoenergetyka.com.pl

+39 344 457 5020

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Marcin Krawczyk

Regional Sales Director

marcin.krawczyk@ekoenergetyka.com.pl

+48 500 602 297

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

Wlk. Brytania i Irlandia

Neal Gaughan

Key Account Manager

neal.gaughan@ekoenergetyka.com.pl

+44 (0) 7394 625 584
+353 (0) 83 824 5672

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Rupesh Alagupandian

Key Account Manager

rupesh.alagupandian@ekoenergetyka.com.pl

+44 794 010 3105

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Thomas Atkinson

Key Account Manager

thomas.atkinson@ekoenergetyka.com.pl

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Maciej Klimkiewicz

Regional Sales Leader

maciej.klimkiewicz@ekoenergetyka.com.pl

+48 506 906 128

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

Region Nordycki (Szwecja, Norwegia, Finlandia, Dania, Islandia)

Leo Georg Magnusson

Key Account Manager (Szwecja)

leo.magnusson@ekoenergetyka.com.pl

+46 70 435 44 41

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Kristijan Alacevski

Key Account Manager (Szwecja)

kristijan.alacevski@ekoenergetyka.com.pl

+46 70 429 53 42

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Johan Olofsson

Key Account Manager (Szwecja)

johan.olofsson@ekoenergetyka.com.pl

+46 76 555 79 50

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Viktor Ekberg

Key Account Manager (Szwecja)

viktor.ekberg@ekoenergetyka.com.pl

+46 73 676 05 11

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Stener Hansen

Key Account Manager (Norwegia, Islandia)

stener.hansen@ekoenergetyka.com.pl

+47 474 41 751

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Leif Petter Sigmundstad

Key Account Manager (Norwegia)

lp.sigmundstad@ekoenergetyka.com.pl

+47 403 47 744

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Teemu Heikkilä

Key Account Manager (Finlandia)

teemu.heikkila@ekoenergetyka.com.pl

+358 405 885 833

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Eero Korhonen

Key Account Manager

eero.korhonen@ekoenergetyka.com.pl

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Sławomir Tkaczyk

Regional Sales Director

slawomir.tkaczyk@ekoenergetyka.com.pl

+48 453 058 207

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

Polska

Krzysztof Waplak

Key Account Manager (E-Bus – zachodnia Polska, przetargi publiczne)

krzysztof.waplak@ekoenergetyka.com.pl

+48 506 906 175

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Daniel Węgliński

Key Account Manager (EV, E-Truck – zachodnia Polska)

daniel.weglinski@ekoenergetyka.com.pl

+48 506 908 513

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Łukasz Zawistowski

Key Account Manager (EV, E-Truck – centralna i wschodnia Polska)

daniel.weglinski@ekoenergetyka.com.pl

+48 500 604 242

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Mariusz Gąska

Key Account Manager (E-Bus – wschodnia Polska, przetargi publiczne)

mariusz.gaska@ekoenergetyka.com.pl

+48 453 058 230

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Bartłomiej Socha

Key Account Manager (EV, E-Truck – północna Polska)

bartlomiej.socha@ekoenergetyka.com.pl

+48 453 058 319

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Mateusz Wieczorek

Key Account Manager (EV, E-Truck – centralna i południowa Polska)

mateusz.wieczorek@ekoenergetyka.com.pl

+48 453 058 257

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Tomasz Kloc

Regional Sales Director

tomasz.kloc@ekoenergetyka.com.pl

+48 506 908 636

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria)

Damian Matysik

Key Account Manager

damian.matysik@ekoenergetyka.com.pl

+48 501 182 259

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Konrad Burzyński

Key Account Manager

konrad.burzynski@ekoenergetyka.com.pl

+48 506 906 974

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Marcin Komolka

Key Account Manager (Szwajcaria)

marcin.komolka@ekoenergetyka.com.pl

+48 504 961 113

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Przemysław Kawka

Key Account Manager

przemyslaw.kawka@ekoenergetyka.com.pl

+48 504 698 053

 

Alexander Hauch

Key Account Manager (Austria)

alexander.hauch@ekoenergetyka.com.pl

+43 676 335 14 84

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Philipp Schleicher

Key Account Manager

philipp.schleicher@ekoenergetyka.com.pl

+49 172 20 44 110

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Thomas Mittelberger

Key Account Manager

thomas.mittelberger@ekoenergetyka.com.pl

+49 172 20 44 202

 

Philippe Knapp

Key Account Manager

philippe.knapp@ekoenergetyka.com.pl

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Mateusz Madej

Regional Sales Director

mateusz.madej@ekoenergetyka.com.pl

+48 504 960 893

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

Beneluks (Belgia, Holandia, Luksemburg)

Paul Teerink

Key Account Manager

+31 616 852 595

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Steve Gheysens

Key Account Manager

+32 472 538 126

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Colin Cohen

Key Account Manager

+32 496 662 753

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

 

Rafał Markiewicz

Regional Sales Director

+48 504 697 176

ekoenergetyka kontakt, Ekoenergetyka

Porozmawiajmy

    EVE-BUSE-TRUCKINDUSTRY & MARINE





    * - pola nieobowiązkowe

    Zgłoszenia

    
 ekoenergetyka-polska nagrody
    
 ekoenergetyka-polska nagrody
    
 ekoenergetyka-polska nagrody
    
 ekoenergetyka-polska nagrody