Charging (you) forward

Jesteśmy dostawcą infrastruktury ładowania z ośmioletnim doświadczeniem w branży. Oferując najwyższej jakości systemy ładowania dla różnego rodzaju pojazdów elektrycznych, pomagamy naszym miastom w ich wysiłkach na rzecz oczyszczania powietrza i zmniejszania hałasu.
NASZA INFRASTRUKTURA ŁADOWANIA

Cechy Kluczowe

Niezawodność

Wiemy, jak istotne jest bezawaryjne działanie stacji ładowania, dlatego zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych produktów i ich serwisowanie zapobiegawcze, zapewniając ich niezakłócone działanie.

Skalowalność

Nasze rozwiązania są skalowane, aby w pełni odpowiadać potrzebom operatorów. Stosowane przez nas systemy modularne pozwalają na łatwą adaptację do potrzeb rosnącej floty elektrycznej.

Elastyczność

Oferowane przez nas produkty mogą być dostosowane do inwywidualnych protrzeb klienta. Wykorzystaj w pełni nasze możliwości tworzenia innowacji.

NASZA OFERTA

Stacje ładowania

Od 20kW ładowarek mobilnych dla zajezdni po ładowarki miejskie o wysokiej mocy, nasza gama stacji ładowania odpowie na wasze potrzeby w każdym elektromobilnym kontekście.
  • Text Hover
  • Text Hover
NASZA OFERTA

Rozwiązania dla e-mobilności

Wdrożone kompletne rozwiązania infrastruktury ładowania wspomagają operatorów w przekształcaniu ich zajezdni na elektryczne, optymalizowaniu flot autobusów elektrycznych i ich ładowania, monitorowaniu 24h na dobę i wiele więcej.
PRZYKŁADY WDROŻEŃ

Pracowaliśmy dla nich

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Close