Lotnisko Lipsk/Halle stawia na zielony transport dzięki ładowarkom AXON Easy

axon easy lotnisko, Ekoenergetyka

W ramach znaczącego kroku w kierunku zrównoważonego rozwoju środowiska, niemiecka firma PortGround zajmująca się obsługą naziemną na lotnisku Lipsk/Halle zaprezentowała swoją najnowszą inicjatywę, obejmującą wdrożenie niezawodnych ładowarek AXON Easy 180 kW.  

Uznając kluczową rolę obsługi naziemnej w operacjach lotniczych, PortGround priorytetowo traktuje dostarczanie elastycznych i niezawodnych rozwiązań w zakresie ładowania naziemnych jednostek zasilających, niezbędnych do wspierania samolotów w zakresie zapotrzebowania na energię. 

Dzięki instalacji tych innowacyjnych ładowarek podróżni mogą teraz wyruszyć w podróż z dodatkowym komfortem i spokojem, mając pewność, że ich transport naziemny jest zgodny z zasadami ekologii. Angażując się w ten ekologiczny ruch, interesariusze lotniska Lipsk/Halle wspólnie kształtują przyszłość, w której podróże płynnie łączą się z dbałością o środowisko.

 Więcej informacji na temat rozwiązań ładowania nowej generacji AXON Easy można znaleźć na stronie: https://ekoenergetyka.com.pl/pl/produkty/


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody