Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka oficjalnym sponsorem i partnerem dla elektrycznego STCC

Ekoenergetyka partnerem STCC, Ekoenergetyka

Scandinavian Touring Car Championship to seria wyścigów samochodów turystycznych w Skandynawii. STCC 2023 to przełomowy sezon w historii wyścigów. Są to pierwsze na świecie krajowe mistrzostwa oparte na pojazdach elektrycznych, których jesteśmy głównym partnerem.

W ramach współpracy podczas każdego wyścigu Ekoenergetyka dostarczy stacje ładowania STCC o mocy od 60 do 80 kW, a także indywidualne ładowarki mobilne o mocy 30 kW. Produkty Ekoenergetyka zostały wybrane nie tylko ze względu na ich niezawodność i innowacyjność, które są szczególnie ważne w trudnych warunkach, ale również ze względu na zdalny dostęp, diagnostykę i aktualizację urządzeń.

„Elektryfikacja sportów motorowych to kolejny krok w uwiarygodnieniu zachodzących zmian i zapewnieniu nowych możliwości rozrywki, rywalizacji i silnych emocji. Zdecydowaliśmy się wesprzeć STCC, nie tylko ze względu na fakt, że są to pierwsze na świecie krajowe mistrzostwa oparte na pojazdach elektrycznych, ale także ze względu na zaangażowanie twórcy serii na rzecz zerowej emisji podczas trwania zawodów. Czysta energia pozyskiwana z farm fotowoltaicznych, doskonały magazyn energii i nasze ładowarki wzajemnie uzupełniają ideę czystej konkurencji. Mamy nadzieję, że nasza współpraca i sukces STCC zainspirują kolejne serie w Europie i na świecie”

– podkreśla Marcin Obara, Dyrektor Biura Marketingu i PR Ekoenergetyka-Polska S.A.

Galeria

Informacja prasowa

Pobierz ->


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody