Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka z panelem eksperckim na Forum Miasteczek Polskich w Warszawie!

Ekoenergetyka Forum Miasteczek Polskich, Ekoenergetyka

Jako że temat rozwoju infrastruktury miejskiej w Polsce jest szczególnie bliski Ekoenergetyce, firmy nie mogło zabraknąć na Forum Miasteczek Polskich, które odbyło się między 20 a 21 września w Warszawie. Co więcej, Ekoenergetyka jest w tym roku oficjalnym partnerem biznesowym tego wydarzenia – pod patronatem firmy odbył się panel ekspercki pt. „Ekologiczny transport zbiorowy w miastach i regionach — organizacja i finansowanie”.

Przemówienie wprowadzające do panelu wygłosił prof. dr. inż. Wojciech Myślecki, Przewodniczący Rady Nadzorczej Ekoenergetyka-Polska S.A. i profesor honorowy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Podczas wykładu zostały poruszone między innymi tematy związane z elektromobilnością w różnych częściach Polski. Zaprezentowane zostały też realizacje Ekoenergetyki w europejskich stolicach i największych miastach w Polsce Warszawie, Krakowie czy Zielonej Górze.

Bardzo się cieszymy, że jako Ekoenergetyka-Polska mamy szansę zmniejszać wykluczenie komunikacyjne, a także dbać o środowisko i nowoczesną infrastrukturę dostosowaną do różnych wymagań i potrzeb. E-mobilność to bez dwóch zdań przyszłość transportu miejskiego, a dzięki takim wydarzeniom możemy jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby gmin. 

Organizatorami wydarzenia była Unia Miasteczek Polskich — członek Komisji Wspólnej Rządu Samorządu Terytorialnego — oraz ACF Doradcy Samorządu sp. z o.o. 

👇👇👇

https://forummiasteczek.pl

Galeria


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody