Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka Training Center – profesjonalne wsparcie elektromobilności w twojej firmie 

ekoenergetyka training center, Ekoenergetyka

Ekoenergetyka ogłasza swój nowy projekt, który ma na celu dostarczenie kompleksowego wsparcia elektromobilności dla firm. To centrum szkoleniowe jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie elektromobilności.

Ekoenergetyka Training Center oferuje obszerną gamę szkoleń, które pomagają firmom zrozumieć i w pełni wykorzystać możliwości elektromobilności. Nasza oferta szkoleniowa obejmuje:

  1. Rozległą Wiedzę o Produktach: Zapewniamy dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii w dziedzinie elektryfikacji. Nasze programy szkoleniowe obejmują szeroki zakres tematów, aby uczestnicy byli zawsze na bieżąco.
  2. Aktualizację Trendów Rynkowych: Dzięki regularnym aktualizacjom, nasi uczestnicy są zawsze na bieżąco z dynamicznie zmieniającymi się trendami w elektromobilności. Naszym celem jest zapewnienie, że nasi kursanci będą zawsze na czele innowacji.
  3. Proces Certyfikacji: Nasz przemyślany proces szkoleń i certyfikacji ma na celu wyposażenie dealerów i dystrybutorów w umiejętności i wiedzę niezbędną do rozwoju w dynamicznej branży e-mobilności. Po ukończeniu naszych programów, uczestnicy uzyskują kwalifikacje, które umożliwią im pewne poruszanie się w sektorze e-mobility.

 Kto może skorzystać z oferty Ekoenergetyka Training Center?

Ekoenergetyka Training Center oferuje programy edukacyjne dostosowane do różnych grup odbiorców w tym zespołów serwisowych, dystrybutorów i instalatorów, partnerów z naszej sieci oraz personelu operacyjnego. To oferta o zasięgu międzynarodowym z cyklem szkoleń w języku angieslkim, niemieckim, polskim i ukraińskim. 

 więcej informacji na stronie:

https://ekoenergetyka.com.pl/pl/training-center/

Galeria


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody