Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka z Nagrodą Lidera Elektromobilności – Kongres Nowej Mobilności 2023 w Łodzi

ekoenergetyka nagroda knm 2023, Ekoenergetyka

Podczas Kongresu Nowej Mobilności w Łodzi, zorganizowanego przez PSPA, największa organizacja branżowa, kreująca rynek elektromobilności i technologii wodorowych w Polsce i w regionie CEE, zostaliśmy uhonorowani prestiżową nagrodą „Lider Elektromobilności” w kategorii Infrastruktura! 🥇 

To ogromne osiągnięcie i dowód, że ciężka praca, zaangażowanie oraz pasja naszego zespołu przynoszą efekty.

Nagroda Lidera Elektromobilności to nie tylko zaszczyt dla naszej firmy, ale także potwierdzenie naszej misji, którą jest przyspieszenie zielonej rewolucji. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom i zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie tworzyć infrastrukturę ładowania, która sprawia, że korzystanie z pojazdów elektrycznych staje się bardziej dostępne i wygodne.

Bartosz Kubik, współzałożyciel, a także Prezes Zarządu Ekoenergetyki, podsumował rozdanie nagród takimi słowami:

Cieszę się niezmiernie, że mogłem odebrać główną nagrodę dla naszej firmy w kategorii Infrastruktura podczas uroczystej gali KNM organizowanej przez PSPA. Patrząc wstecz, czuję ogromną dumę i wdzięczność za tę niezwykłą podróż, jaką przebyliśmy od startupu założonego przez dwóch studentów do międzynarodowej firmy, która obecnie zatrudnia aż 1000 niezwykle utalentowanych osób.

Tylko w tym roku dostarczymy aż 10 razy więcej ładowarek DC do Europy, niż jest ich do tej pory zainstalowanych Polsce. To niesamowite osiągnięcie, które stało się możliwe dzięki determinacji i zaangażowaniu naszego Zespołu w Ekoenergetyka, naszym fantastycznym Klientom oraz Partnerom, którym serdecznie dziękuję. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i innowacje!

To dla nas ogromny zaszczyt i motywacja do dalszej pracy nad rozwojem elektromobilności. Dziękujemy wszystkim, którzy byli, a także dalej są częścią tej niezwykłej podróży.  

Z energią czekamy na nowe wyzwania! ⚡

Galeria


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody