Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka x ORLEN Deutschland – pierwsze zamówienie na premierowe Axony Easy 400! 

Ekoenergetyka ORLEN Deutschland Axony Easy 400, Ekoenergetyka

Ekoenergetyka z radością ogłasza rozszerzenie współpracy z ORLEN Deutschland, niemieckim oddziałem ORLEN S.A, największego koncernu paliwowego w Polsce. ORLEN Deutschland złożył kolejne zamówienie – tym razem na nowoczesne stacje ładowania Axon Easy 400. Ten najnowszy produkt miał swoją premierę podczas targów London EV Show.

Model Axon Easy 400, zaprezentowany podczas London EV Show, charakteryzuje się szeregiem nowych możliwości. Jedną z nich jest ultra szybkie ładowanie – aby przejechać 100 km, wystarczy ładować pojazd zaledwie 2,5 minuty. Co więcej, model ten jest zgodny z niemieckim prawem kalibracji Eichrecht, zapewniającym dokładne i transparentne wytyczne ładowania. Axon Easy 400 jest również przygotowany na najnowszy standard płatności Plug & Charge, umożliwiając kierowcom bezproblemowe dokonywanie płatności niezależnie od warunków. 

Strategia elektromobilności ORLEN zakłada utworzenie silnej pozycji na niemieckim rynku infrastruktury ładowania, z zamiarem implementacji ponad 100 ładowarek o dużej mocy (HPCs) do końca 2024 roku. Ekoenergetyka, początkowo specjalizująca się w szybkich rozwiązaniach DC dla operatorów transportu publicznego, obecnie dostarcza infrastrukturę także dla operatorów punktów ładowania, wspierając ORLEN w ambitnych planach.

Cieszymy się z kontynuacji naszej współpracy z Grupą ORLEN, kluczowym koncernem działającym na rynku„, mówi Bartosz Kubik, CEO i współzałożyciel Ekoenergetyki. „Axon Easy 400 doskonale wpisuje się w naszą strategię, której celem jest bycie najlepszym dostawcą infrastruktury dla operatorów punktów ładowania. Zawarcie umowy z ORLEN DE wzmacnia naszą wiarygodność na tym wymagającym rynku.”

Prezentując model Axon Easy 400 podczas światowej premiery na targach London EV Show, Ekoenergetyka podkreśliła przyjazne użytkownikowi cechy produktu, takie jak wskaźniki dostępności LED, 10-metrowe, wygodne kable i 24-calowy, niezależny ekran reklamowy.

Ekoenergetyka będzie kontynuować swoje działania w kwestii nie tylko dostarczenia produktów, ale też świadczenia usług monitorowania zdalnego i naprawy 24/7 dla ORLEN Deutschland z siedziby w Zielonej Górze, Polska. Zaawansowane systemy wprowadzone przez firmę pozwalają na rozwiązanie niemal 60% zgłoszeń awarii zdalnie, zapewniając płynne działanie każdej stacji. 

Zobacz więcej -> tutaj


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody