Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka x IONITY: ładowarki od Ekoenergetyki zasilają infrastrukturę ładowania w Finlandii! #NorthToTheSouth 

Ekoenergetyka x IONITY, Ekoenergetyka

W ramach przełomowej współpracy z IONITY – jednym z kluczowych operatorów punktów ładowania (CPO) w Europie, Ekoenergetyka dostarczyła swoje ładowarki do Finlandii, wznosząc europejską sieć ładowania dużej mocy (HPC) na nowy poziom. 

Pori (Mikkola) dołącza do sieci w Finlandii

Ekscytująca wiadomość dla fińskich entuzjastów pojazdów elektrycznych! IONITY, we współpracy z Ekoenergetyką, z dumą ogłasza otwarcie nowej stacji ładowania w Pori (Mikkola), Finlandia. Stacja jest strategicznie zlokalizowana obok centrum handlowego, oferując różnorodne udogodnienia dla podróżnych podczas ładowania swoich pojazdów. Stacja w Pori jest wyposażona w 6 ładowarek Axon Side 350 kW od Ekoenergetyki.

#NorthToTheSouth

Jesteście ciekawi, gdzie na mapie świata można znaleźć ładowarki Ekoenergetyki? Zaobserwujcie nasz hashtag #NorthToTheSouth i zobaczcie, jak nasze produkty pomagają rozbudowywać infrastrukturę ładowania na różnych szerokościach geograficznych. 🌍✨

Chociaż współpraca między Ekoenergetyką a IONITY odniosła już sukces operacyjny w Chorwacji, Słowenii i Finlandii, IONITY zapowiada, że to jeszcze nie koniec. Bądźcie czujni i wypatrujcie kolejnych newsów dotyczących stale rosnącej sieci ładowarek IONITY.

🎬 Zachęcamy Was również do obejrzenia naszego najnowszego filmiku z realizacji w Finlandii! Zobaczycie tam nasze ładowarki w fińskich miastach Kotka i Mikkeli

Galeria


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody