Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Axon Easy 400 – Światowa premiera podczas London EV Show

axon easy 400 premiera, Ekoenergetyka

Najnowszy produkt Ekoenergetyki, Axon Easy 400, został właśnie zaprezentowany na targach London EV Show. Stanowi on potężne i przyjazne użytkownikowi uzupełnienie rodziny najlepiej sprzedającej się linii produktów AXON.

Już w tym momencie działa ponad 8200 stacji ładowania na całym świecie zrealizowanych z ramienia Ekoenergetyki. Aż 50% z nich stanowią zaufane stacje z rodziny AXON. Ten dynamiczny rozwój podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie niezawodnej i zrównoważonej infrastruktury ładowania na całym świecie.

Zanim nasi inżynierowie i projektanci stworzyli tę stację, zapytaliśmy naszych Klientów, jakie są ich realne potrzeby. Poprosiliśmy też o informację naszych Partnerów – w jaki sposób możemy wesprzeć ich biznes. Wzięliśmy te wszystkie potrzeby pod uwagę i to właśnie w taki sposób powstał najnowszy Axon Easy 400.

Aby zapewnić użytkownikom pojazdów elektrycznych szybkie i wygodne ładowanie w dowolnym miejscu, stacja Axon Easy 400 jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię szybkiego ładowania. Wyposażona w dynamiczny system równoważenia obciążenia, optymalizuje dystrybucję mocy, aby zwiększyć efektywność. Zintegrowany system płatności wraz z dynamicznym systemem równoważenia obciążenia, lampkami statusowymi i wyświetlaczem reklamowym zapewniają bezpieczne i komfortowe doświadczenie, umożliwiając wygodne ładowanie pojazdów elektrycznych w każdych warunkach.

Axon Easy 400 i jego funkcjonalność sprosta rosnącemu zapotrzebowaniu na rynku, a przy tym umocni nasze zaangażowanie w tworzenie zrównoważonych rozwiązań dla świata E-Mobility.

Wysoka wydajność Axon Easy 400 została zaprojektowana tak, aby zapewnić szybkie i efektywne ładowanie, redukując czas przestoju dla użytkowników pojazdów elektrycznych i zachęcając do ich powszechnego użytkowania.

Zobacz wszystkie funkcje AXON EASY 400 od Ekoenergetyki → tutaj

Galeria


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody