Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Pomorska Miss SCANIA

Pomorska Miss SCANIA, Ekoenergetyka

Ekoenergetyka jako producent stacji ładowania została Partnerem kultowego już zlotu pojazdów Scania w Polsce. Po raz pierwszy na Polsat Plus Arena o nagrodę główną i tytuł „Pomorskiej Miss Scania” walczyło kilkuset właścicieli i kierowców pojazdów ciężarowych szwedzkiego producenta. 

Warto nadmienić, że Ekoenergetyka wraz z SCANIA współpracują na rzecz rozwoju  sektora e-truck.  

W tym roku strefa elektromobilności cieszyła się szczególnym zainteresowaniem. Stoisko Ekoenergetyki było zlokalizowane pomiędzy autobusami a ciężarówkami elektrycznymi.

Podczas zlotu zaprezentowaliśmy satelitę Sat 600 HPC, której maksymalny prąd ładowania wynosi aż 600 A, dzięki czemu satelita jest przygotowana do pracy z mocą nawet 600 kW. Te parametry czynią ją świetnym rozwiązaniem dla segmentu e-truck.

Uczestnicy zlotu mieli także okazję do bliższego poznania naszych bestsellerowych rozwiązań do ładowania pojazdów elektrycznych Plug Charger 80, Plug Charger Go, a także wszechstronnej stacji typu All In One Axon Easy 180 kW.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, gdzie mieliśmy okazję nie tylko zaprezentować nasze produkty, ale także wymienić się wiedzą i doświadczeniem z profesjonalistami z branży.

Niezawodne rozwiązania do ładowania stworzone do tego, by współpracować z pojazdami „z klasy ciężkiej” , możecie poznać odwiedzając stronę internetową Ekoenergetyki. .

Nasi eksperci są do Waszej dyspozycji

👇👇👇👇

https://ekoenergetyka.com.pl/pl/produkty

Galeria


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody