Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka na konferencji Intercharge Network w Berlinie

Intercharge Network, Ekoenergetyka

W stolicy Niemiec spotkało się 3 tysiące ekspertów i entuzjastów elektromobilności podczas corocznej konferencji sieci Intercharge.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji ICNC 2023 jest hasło “Ścieżki do rentowności: modele biznesowe nowej generacji”.

Eksperci z Ekoenergetyki aktywnie uczestniczyli w sesjach konferencyjnych i spotkaniach networkingowych. Michał Małecki, Dyrektor Działu Rozwoju Oprogramowania, wziął udział w dyskusji na temat skalowalności branży ładowania pojazdów elektrycznych

Eksperci dyskutowali nad tym, czy jest coś, co powinno nas niepokoić w perspektywie skalowania infrastruktury ładowania w najbliższej przyszłości oraz o najważniejszych wyzwaniach na najbliższe 2 lata z technicznego punktu widzenia, które będą miały wpływ na skalowanie infrastruktury ładowania.

W arsenale możliwości technicznych Ekoenergetyki juz teraz posiadamy środki, które pozwalają nam rozwijać i zarządzać infrastrukturą ładowania w optymalny sposób, a dzięki temu możliwe jest ograniczenie nadchodzących wyzwań.

Organizatorem wydarzenia była firma Hubject, największa sieć eRoamingowa dla mobilności elektrycznej, znana z promowania współpracy i innowacji w branży.


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody