Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka rozpoczęła współpracę z GreenInfra

, Ekoenergetyka rozpoczęła współpracę z GreenInfra, Ekoenergetyka

Niezawodne stacje ładowania samochodów elektrycznych polskiego producenta są już dostępne w ofercie GreenInfra, austriackiej firmy oferującej najnowocześniejsze rozwiązania dla emobility.

Podpisanie umowy z GreenInfra to kolejne działanie Ekoenergetyki umacniające jej pozycję rynkową. Polska firma dynamicznie buduje siatkę partnerską, rozwijając kanały sprzedaży produktów
w segmencie samochodów elektrycznych na kolejnych rynkach.

Ekoenergetyka to emobility w najlepszym wydaniu. Nasze stacje i huby ładowania odpowiadają na potrzeby wszystkich użytkowników EV w segmencie aut osobowych i dostawczych. Cieszę się z rozpoczętej współpracy ze stawiającą na najlepsze rozwiązania GreenInfra. To doskonały partner, który tak jak my stawia na jakość i niezawodność rozwiązań  – mówi Anna Bodnar, Director of Distribution Development w Ekoenergetyka Sales Sp. z o.o., spółce odpowiedzialnej za sprzedaż stacji ładowania na rynku krajowym i europejskim.

­­­­­­­­­Ekoenergetyka to wiodąca spółka technologiczna. Projektuje i produkuje stacje szybkiego ładowania do pojazdów elektrycznych od 12 lat. Oferuje bogaty wybór innowacyjnych i niezawodnych stacji ładowania do samochodów elektrycznych o mocach od 20 kW do 350 kW oraz huby ładowania o imponującej mocy aż do 2200 kW.  Do tej pory firma uruchomiła ponad 1200 stacji ładowania w ponad 130 miastach w 18 krajach. Jednocześnie świadczy globalnie usługi wdrożenia i serwisu oraz monitoringu i zdalnego zarządzania infrastrukturą ładowania z własnego Centrum Monitoringu.

Z wielką przyjemnością witamy w naszym portfolio kolejnego producenta stacji ładowania. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom ładowania DC od Ekoenergetyki dodajemy do naszej oferty komponent, który pozwala nam jeszcze lepiej dopasować rozwiązania dla naszych klientów. Ogromny potencjał dostrzegamy w wallboxach DC, płatnościach ad-hoc za pośrednictwem terminala, a także w hubach ładowania i z przyjemnością oferujemy wraz z Ekoenergetyką wysokiej jakości rozwiązania – mówi Manuel Monschein, CEO, GreenInfra GmbH.

GreenInfra to partner dla podmiotów zainteresowanych wdrażaniem innowacji w sektorze infrastruktury: emobilności, inteligentnego miasta czy inteligentnego domu. Poprzednikiem firmy był ecotech e.U., który od 2009 r. pracował nad stacjami ładowania i zajmował się ich obsługą. GreenInfra została założona 7 lat później, by szerzej pozycjonować firmę. Dział e-mobilności i ładowania został uzupełniony o dział infrastruktury i inteligentnych domów. Po fazie przejściowej ecotech e.U. i GreenInfra GmbH oficjalnie połączyły się w 2020 roku. Poprzez swój dział e-mobilności i ładowania firma zaopatruje różnych dostawców energii w Europie oraz dużą liczbę MŚP i klientów prywatnych.


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody