Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka rozwija sieć partnerską w segmencie EV

, Ekoenergetyka

Polski lider elektromobilności dynamicznie buduje sieć partnerską w segmencie aut osobowych
w Europie. Już w tym roku podpisze umowy z partnerami w co najmniej 10 krajach. Do 2023 roku siatka obejmie całą Europę.

­­­­­­­­­Ekoenergetyka to wiodąca spółka technologiczna. Projektuje i produkuje nowoczesną i przyjazną infrastrukturę szybkiego ładowania do pojazdów elektrycznych od 12 lat. Do tej pory firma uruchomiła ponad 1200 stacji ładowania w ponad 130 miastach w 18 krajach. Ich dostępność to aż 99%. Jednocześnie świadczy globalnie usługi wdrożenia i serwisu oraz monitoringu i zdalnego zarządzania infrastrukturą ładowania z własnego Centrum Monitoringu.

Bazując na bogatych doświadczeniach i sukcesach we wdrażaniu i zarządzaniu infrastrukturą ładowania w całej Europie polski producent dynamicznie rozwinął bogate portfolio produktów i rozwiązań w segmencie aut osobowych. Obejmuje ono innowacyjne stacje ładowania o mocach od 20 do 350 kW oraz huby ładowania o mocach od 720 do aż 2200 kW.

Jako doświadczona spółka technologiczna Ekoenergetyka oferuje najwyższej jakości niezawodne produkty i rozwiązania. Wyznaczamy trendy, a dzięki własnemu know-how oraz unikalnym zasobom potrafimy dynamicznie reagować na potrzeby rynku i poszczególnych klientów. Ekspansja zagraniczna w segmencie EV to naturalny krok w rozwoju spółki, która od początku istnienia rozwijała działalność na rynkach zagranicznych – podkreśla Maciej Wojeński, prezes Zarządu Ekoenergetyka Sales, odpowiedzialnej za sprzedaż stacji ładowania na rynku krajowym i europejskim.

Sieć partnerska Ekoenergetyki do 2023 roku obejmie wszystkie kraje europejskie.  W pierwszej kolejności polski lider elektromobilności zbuduje i rozwinie partnerstwa w Europie Zachodniej i Południowej, a następnie w regionie CEE.
Lider elektromobilności stawia na współpracę zarówno z partnerami z rynku emobility i interesariuszami sektora, jak i użytkownikami EVs. Pierwsze umowy z dystrybutorami Ekoenergetyka podpisuje już w najbliższych dniach.


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody