Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka na targach eComExpo w Szwecji

Ekoenergetyka eComExpo, Ekoenergetyka

Z radością wracamy myślami do naszego udziału w świetnym wydarzeniu branżowym. eComExpo zaprezentowało szeroką gamę rozwiązań, przeznaczonych zarówno dla ciężkich elektrycznych ciężarówek, jak i autobusów. Podczas eventu zaprezentowały się też liczne firmy zajmujące się infrastrukturą ładowania.

Wydarzenie zgromadziło wielu specjalistów branży E-Mobility, liderów rynku, a nawet samych użytkowników sektora transportowego. Z tego też powodu nie mogło tam zabraknąć Ekoenergetyki. Serdecznie dziękujemy organizatorom za ogromne wsparcie i możliwość zaprezentowania naszych najnowszych rozwiązań, które mają za zadanie rozwijać przyszłość zrównoważonego transportu. 

Ogromnym powodzeniem podczas targów cieszył się nasz Coffee Charging Point Corner – mieliśmy przyjemność ugościć na naszym stanowisku ponad 2000 odwiedzających, obsługując ich doskonałą kawą i dzieląc się najnowszymi spostrzeżeniami na temat świata e-mobilności.

Przy filiżance kawy goście mieli okazję do udziału w ciekawych rozmowach na temat branży z czołowymi ekspertami w tej dziedzinie, takimi jak m.in. Maciej Ochocki, Robert Schneider, Maria Rode, Joakim Leijon czy Oskar Górski.

Ekoenergetyka eComExpo, Ekoenergetyka

Przeprowadziliśmy także wiele owocnych dyskusji na temat sposobów rozwijania elektromobilności oraz wysłuchaliśmy cennych wskazówek, które pomogą nam jeszcze bardziej udoskonalić nasze technologie. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i czekamy na kolejne tak ciekawe wydarzenia branżowe!

Zapraszamy do kontaktu pod adresem sales@ekoenergetyka.com.pl


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody