Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka na Busworld 2023 w Brukseli! Przedstawiamy zrównoważone rozwiązania transportowe

Ekoenergetyka na Busworld 2023, Ekoenergetyka

Ekoenergetyka jest obecna na kolejnym wydarzeniu związanym z branżą e-mobilności. Z radością ogłaszamy swój udział w długo oczekiwanych targach Busworld 2023, które odbywają się na terenie prestiżowego Brussels Expo od 7 do 12 października. Busworld to znane międzynarodowe targi połączone z rozmaitymi wystawami, poświęcone głównie branży autobusowej, w tym m.in. rozwiązaniom z zakresu transportu elektrycznego. Producenci, dostawcy i specjaliści z sektora transportu publicznego mogą prezentować tu swoje produkty, technologie i usługi związane z autobusami, autokarami, pojazdami elektrycznymi (EV), infrastrukturą do ładowania i innymi dziedzinami związanymi z transportem. 

Ekoenergetyki, jako wiodącego dostawcy rozwiązań dla infrastruktury ładowania, nie mogło zatem zabraknąć! Przyszłość transportu publicznego staje się coraz bardziej ekologiczna i mobilna. W trakcie tegorocznych targów w Brukseli mieliśmy okazję zaprezentować nasze niezawodne stacje ładowania. Był to między innymi Link Charger – pantograf do szybkiego ładowania prądem stałym o dużej mocy. Nasza innowacyjna technologia zapewnia ultraszybkie ładowanie, umożliwiając utrzymanie floty miejskiej w ruchu bez przestojów. Z kolei nasza mobilna ładowarka Plug Charger GO30 oraz ładowarki o mocach 60 kW i 80 kW idealnie sprawdzają się w warsztatach, zajezdniach autobusowych, a nawet w przypadku samochodów ciężarowych.

Co więcej, na naszym stoisku towarzyszą nam partnerzy ze spółki SPIE. Ta współpraca jest niezwykle istotna dla Ekoenergetyki, ponieważ z tak dużą organizacją jak SPIE możemy dostarczać i instalować nasze produkty w jeszcze większej ilości lokalizacji w całej Europie. Podczas Busworld zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z prezentacjami zrealizowanych wspólnie projektów w różnych krajach.

Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko?

W Ekoenergetyce nie dostarczamy tylko produktów; oferujemy kompleksowe rozwiązania. Nasze zaawansowane oprogramowanie umożliwia użytkownikom łatwe zarządzanie i monitorowanie stacji ładowania, co pozwala na rozwiązywanie aż 60% problemów zdalnie. To przełom w dziedzinie ładowania pojazdów elektrycznych (EV). Na naszym stoisku będziesz mógł uzyskać wszystkie informacje od naszych ekspertów.

Odwiedzający nasze stoisko na Busworld 2023 (Booth 8-843) mają okazję uczestniczyć w dyskusjach, które mogą przekształcić przyszłość zrównoważonego transportu. Jesteśmy gotowi do współpracy z entuzjastami branży, wymiany pomysłów i poszukiwania możliwości innowacji w sektorze EV.

Umów się na spotkanie z nami podczas targów Busworld w Brukseli!

Nie przegap okazji, by być częścią rewolucji w dziedzinie zrównoważonego transportu!

Galeria


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody