Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Petros Spinaris nowym Wiceprezesem Zarządu

petros spinaris ekoenergetyka, Ekoenergetyka

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż z początkiem lipca nowym Wiceprezesem Zarządu spółki Ekoenergetyka-Polska S.A. odpowiedzialnym za Sprzedaż i Marketing został Petros Spinaris.

Petros Spinaris ma bogate doświadczenie zawodowe, w szczególności w branży motoryzacyjnej. Od 2009 roku Petros Spinaris związany był z Solaris Bus & Coach S.A., gdzie zajmował różne stanowiska w obszarze sprzedaży i obsługi posprzedażowej w centrali firmy w Polsce. Wcześniej pracował na różnych stanowiskach menedżerskich w europejskich koncernach przemysłu motoryzacyjnego.

„Ekoenergetyka jest bardzo dynamicznie rozwijającą się spółką, a kompetencje Pana Petrosa Spinarisa sprawiają, że wejście do zarządu z pewnością przyczyni się do dalszego pomyślnego rozwoju i jeszcze szybszego wzrostu sprzedaży i udziałów w rynkach zagranicznych. Wiedza i doświadczenie sprzedażowe w branży motoryzacyjnej, które wnosi nowy Wiceprezes, są dla nas ogromnym wsparciem”

– mówi Bartosz Kubik, współzałożyciel i Prezes Zarządu Ekoenergetyka-Polska S.A

Petros Spinaris ukończył studia na Uniwersytecie Westminsterskim w Londynie i uzyskał tytuł Magistra Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw.

Poniżej do pobrania materiały prasowe

Pobierz ->


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody