Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka x GodEnergi – nowe partnerstwo strategiczne na rzecz rozwoju elektromobilności w regionie nordyckim

Ekoenergetyka GodEnergi, Ekoenergetyka

Dokonując znaczącego strategicznego posunięcia, mającego na celu wzmocnienie swojej obecności w regionie nordyckim, Ekoenergetyka z dumą ogłasza oficjalne partnerstwo z GodEnergi. Współpraca z GodEnergi jako oficjalnym Partnerem Dystrybucyjno-Serwisowym, pozwala firmie sprzedawać, instalować i serwisować najnowocześniejsze stacje ładowania wyprodukowane przez Ekoenergetykę.

Dzięki ponad 14-letniemu doświadczeniu w sektorze infrastruktury transportu elektrycznego, szczególnie w Danii, firma GodEnergi zainstalowała ponad 6000 stacji ładowania, w tym 800 przeznaczonych do ładowania prądem stałym. Firma z sukcesem zrealizowała wiele projektów dla sektora publicznego w regionie nordyckim, przyczyniając się do rozwoju mobilności elektrycznej dzięki lokalizacjom w kluczowych miastach, takich jak Odense, Helsingborg czy Umeå.

Ekoenergetyka i GodEnergi łączy długa historia współpracy, przy czym GodEnergi już wcześniej podejmowało się projektów dotyczących stacji ładowania od Ekoenergetyki. Projekty te obejmowały tworzenie zajezdni autobusowych wykorzystujących sprawdzone rozwiązania DC Ekoenergetyki oraz sprzedaż mobilnych ładowarek DC wykorzystywanych na prestiżowych wydarzeniach, takich jak Folkemødet na Bornholmie czy nagrody Samochód Roku.

Ekoenergetyka podkreśla ogromne znaczenie, jakie ma tworzenie silnych lokalnych partnerstw. Posunięcie to umożliwia wymianę wiedzy, doświadczenia i praktycznych spostrzeżeń na temat elektromobilności, a także istotnych informacji technicznych o produktach. Ekoenergetyka posiada bogate doświadczenie w tworzeniu infrastruktury ładowania, z zapleczem firmy obejmującym zakład produkcyjny, centrum badawcze i laboratoria zajmujące się innowacjami.

W listopadzie 2023 roku pięciu techników firmy GodEnergi odbyło szkolenie w siedzibie Ekoenergetyki w Polsce. To kompleksowe szkolenie wyposażyło specjalistów w niezbędną wiedzę na temat budowy ładowarek DC oraz dostarczyło szczegółowego przewodnika dotyczącego instalowania, uruchamiania i modyfikowania stacji ładowania.

Ekoenergetyka angażuje się w rozbudowę swojej sieci partnerskiej w całej Europie w nadchodzącym roku. Celem tej ekspansji jest zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na usługi ładowania i zapewnienie partnerom możliwości rozwoju. Ekoenergetyka oferuje wysokiej jakości ładowarki do rozmaitych pojazdów elektrycznych oraz wydajne HUB-y ładujące o mocy do 1,2 MW, przygotowane pod MCS – Megawatt Charge Systems. 

Aby poznać różne możliwości nawiązania partnerstwa, kliknij tutaj.


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody