Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka nawiązuje partnerstwo strategiczne z GP JOULE CONNECT

GP JOULE CONNECT EKOENERGETYKA, Ekoenergetyka

Z przyjemnością ogłaszamy, że Ekoenergetyka nawiązała partnerstwo z GP JOULE CONNECT – przedsiębiorstwem zajmującym się transformacją energetyczną.  W niedalekiej  przyszłości Ekoenergetyka dostarczy GPJoule najnowocześniejsze stacje ładowania prądem stałym dla ciężkich pojazdów użytkowych i autobusów. Rozszerzymy również naszą współpracę na terenie Niemiec.

Dzięki temu partnerstwu GPJoule będzie miało dostęp do naszego kompletnego portfolio stacji ładowania prądem stałym obejmującego: ładowarki przenośne, systemy satelitarne oraz trwale zainstalowane, ultraszybkie ładowarki.

Firma GPJoule będzie odpowiedzialna za sprzedaż, planowanie, instalację, uruchamianie i konserwację urządzeń Ekoenergetyki. Co więcej, jesteśmy zaangażowani w dalsze wzmacnianie naszego partnerstwa w nadchodzącym czasie – podkreśliliśmy to także w naszym oficjalnym oświadczeniu.

„Wraz z tym strategicznym partnerstwem, będziemy mogli pracować  nad polepszeniem naszych usług, wspierając potrzeby przedsiębiorstw oraz branży zarówno ciężkich pojazdów elektrycznych, jak i klasycznych EV” podsumował Manuel Reich, Dyrektor Zarządzający w GP Joule Connect.

Zapraszamy do odkrywania naszej szerokiej gamy stacji ładowania prądu stałego i śledzenia kolejnych aktualizacji!

🚗🔌


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody