Kim jesteśmy

Napędzani przez chęć tworzenia innowacyjnych rozwiązań i motywowani pragnieniem ograniczania emisji z transportu publicznego tworzymy i produkujemy stacje ładowania wysokiej mocy dla samochodów pasażerskich, autobusów i ciężarówek. Nasza firma powstała w 2009 w Zielonej Górze, a jej głównym celem od początku było dostarczanie rozwiązań z dziedziny infrastruktury ładowania dla pojazdów elektrycznych. W ciągu 8 lat naszego istnienia Ekoenergetyka urosła z 2 do 180 osób i zdobyła klientów w całej Europie. Jesteśmy jednym z pionierów elektromobilności i jednym z liderów infrastruktury ładowania wysokiej mocy w Europie.

  • Text Hover

Zarząd

 

Bartosz Kubik jest współ-założycielem Ekoenergetyki i prezesem Spółki od początku jej istnienia. Pod jego czujnym okiem Ekoenergetyka urosła z 2 ludzi do 50 i stała się europejskim liderem ładowania autobusów elektrycznych. Bartosz Kubik jest inżynierem elektrotechniki i seryjnym biznesmenem.
Bartosz Kubik
Prezes Zarządu
Maciej Wojeński jest współzałożycielem Ekoenergetyki i jej wiceprezesem. Z wykształcenia inżynier elektrotechniki, Maciej Wojeński jest odpowiedzialny za rozwój biznesowy spółki. Jest głównym architektem sukcesów Ekoenergetyki na rynku międzynarodowym.
Maciej Wojeński
Wiceprezes
Urszula Przegaliska-Kubik jest w Ekoenergetyce od początków istnienia firmy i jest jednym z wiceprezesów Spółki. Jako doświadczony manager zarządza Kadrami, Księgowością oraz biurem Zarządu. Urszula Kubik jest inżynierem zarządzania produkcją oraz ma magistra z Prawa Pracy.
Urszula Przegalińska-Kubik
Wiceprezes
Artur Hołodok jest specjalistą elektroniki z dwudziestoletnim doświadczeniem w badaniach i rozwoju w tej dziedzinie. W Ekoenergetyce Artur jest odpowiedzialny za rozwój nowych produktów.
Artur Hołodok
Członek Zarządu

Nasza wiedza

Do każdego realizowanego przez nas projektu wnosimy nasze najmocniejsze techniczne, designerskie i kreatywne umysły, oferując Wam najnowsze innowacje i rozwiązania robione pod Wasze unikalne potrzeby i projekty.

  • Text Hover
  • Text Hover

Close