O nas 

Napędzani chęcią tworzenia innowacyjnych rozwiązań oraz motywowani pragnieniem wprowadzenia zeroemisyjnego transportu publicznego, projektujemy i produkujemy stacje ładowania wysokiej mocy przeznaczone dla samochodów, aut dostawczych, autobusów, a także ciężarówek.

 

Ekoenergetyka-Polska powstała w 2009 roku w Zielonej Górze. Od początku naszym głównym celem jest tworzenie infrastruktury ładowania dla pojazdów elektrycznych. W ciągu dekady Ekoenergetyka urosła z 2 do ponad 300 pracowników oraz zdobyła klientów w całej Europie.

 

Jesteśmy pionierami elektromobilności oraz jednym z liderów wśród producentów infrastruktury ładowania wysokiej mocy w Europie.

  • Text Hover

Zarząd

Zawsze jesteśmy jak najbliżej źródła informacji oraz nowości. Ekoenergetyka-Polska to innowacyjna firma, która wprowadza technologie przyszłości do codzienności każdego z nas. Zarządzanie oraz rozwijanie tak dynamicznie działającej spółki wymaga odwagi, odpowiedzialności, a także rozwagi.

Nasz zarząd to osoby doświadczone, odznaczające się talentem menadżerskim oraz specjalistyczną wiedzą.

Inżynier elektrotechniki i biznesmen Bartosz Kubik, jest współzałożycielem oraz prezesem zarządu Ekoenergetyki. Pod jego czujnym okiem firma urosła z 2 do 200 pracowników, co więcej stała się liderem ładowania autobusów elektrycznych.
Bartosz Kubik
Prezes Zarządu
Inżynier elektrotechniki i współzałożyciel Ekoenergetyki. Pełni funkcję wiceprezesa oraz jest odpowiedzialny za rozwój biznesowy spółki. Maciej Wojeński to główny architekt sukcesów firmy na rynku międzynarodowym.
Maciej Wojeński
Wiceprezes
Inżynier zarządzania produkcją oraz magister prawa pracy, związana z Ekoenergetyką od początku jej istnienia. Pełni funkcję wiceprezesa. Jako doświadczony manager zarządza kadrami, księgowością oraz biurem Zarządu.
Urszula Przegalińska-Kubik
Wiceprezes
Artur Hołodok jest specjalistą elektroniki z dwudziestoletnim doświadczeniem w badaniach i rozwoju tej dziedziny. W Ekoenergetyce odpowiedzialny za rozwój nowych produktów oraz pełni rolę Wiceprezesa Zarządu.
Artur Hołodok
Wiceprezes

We power eRevolution!

Przez 10 lat działalności Ekoenergetyka-Polska zamienia swoją wizję w rzeczywistość. Jesteśmy pionierami elektromobilności, tworzymy nowe rozwiązania oraz wyznaczamy kierunki rozwoju. Napędzani chęcią szerzenia elektromobilnej rewolucji, budujemy swój potencjał zarówno techniczny jak i intelektualny.

Zatrudniamy specjalistów o wysoko rozwiniętych umiejętnościach w dziedzinie projektowania, konstruowania, tworzenia oprogramowania i rozwiązań IT. Produkujemy innowacyjne rozwiązania oraz zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe. Jesteśmy aktywnym członkiem wielu organizacji branżowych.

Swoje rozwiązania dostarczamy zarówno producentom samochodów i autobusów elektrycznych, jak i operatorom sieci oraz punktów ładowania. Współpracujemy z podmiotami europejskimi, m.in. z Niemiec, Francji, Polski, Norwegii, Szwecji.

  • Text Hover
  • Text Hover

Close