NASZE ROZWIĄZANIE

 

Monitoring infrastruktury 24/h7

Aby zapewnić pełną dyspozycyjność waszej infrastruktury, oferujemy opcję jej monitoringu 24h/7. Nasz system zbiera dane w czasie rzeczywistym z podpiętych do niego ładowarek, dzięki czemu możecie obserwować procesy ładowania każdego pojazdu i każdego urządzenia na żywo.

Funkcjonalności Systemu Monitoringu

Dane

Informacje o całości procesów ładowania monitorowanej stacji ładowania (możliwość eksportowania danych historycznych)
Wizualizacja

Wizualizacja procesów ładowania (diagramy: moc, prąd, napięcie, zużyta moc, ID autobusu, SOC, odległość między sesjami ładowania)
Notyfikacje

Powiadomienia mailowe o zmianach statusu ładowania – stacja dostępna / niedostępna, nowe statusy, ostrzeżenia, błędy
Ograniczenia

Ograniczony dostęp do określonych funkcji systemu – konta dla operatorów z określonymi uprawnieniami
Języki
Wielojęzyczny interfejs (Polski, Angielski, Niemiecki)

 

Monitoring
Stałe monitorowanie statusu stacji ładowania

 

Eksportowanie
Eksportowanie informacji z systemu w formacie csv

 

Powiadomienia
Powiadomienia głosowe dla operatorów

 

  • Text Hover

OCPP do zarządzania ładowarkami

Nasze urządzenia korzystają z OCPP, standardowego protokołu komunikacji promowanego przez Open Charge Alliance, definiującego komunikację pomiędzy stacją ładowania, a systemem back-office. Oznacza to, iż nasze ładowarki mogą być łatwo zintegrowane z jakąkolwiek siecią na bazie OCPP, oferując Ci wszystkie funkcjonalności normy.

Ochrona danych

W dzisiejszych czasach dane mają dużą wartość. Nawet informacja tak prozaiczna, jak częstotliwość ładowania, może być obiektem ataku cybernetycznego. Dlatego wkładamy dużo wysiłku w to, aby zapewnić bezpieczny przepływ danych między naszymi ładowarkami, a systemem back office. Troszczymy się o wasze dane tak, jak troszczymy się o nasze własne. 
NASZE ZOBOWIĄZANIE

 

Bierzemy odpowiedzialność

Operator transportu nie powinien martwić się o infrastrukturę ładowania – tak, jak nie myśli o paliwach. Jako firma bierzemy odpowiedzialność za sukces naszych klientów w płynnym zarządzaniu infrastrukturą ładowania – podstawą niezawodnego systemu autobusów elektrycznych. Kiedy stajecie się naszym klientem, my zobowiązujemy się do tego, że zawsze będziemy starać się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla waszej floty, oraz że rozwiązania, które zakupicie u nas, będą najwyższej jakości, wdrożone starannie i serwisowane natychmiast. 

Close