Monitoring infrastruktury 24/7

Chcemy aby Twoja infrastruktura zawsze była w 100% dyspozycyjna, dlatego oferujemy opcję jej monitorowania 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Nasz system gromadzi dane w czasie rzeczywistym, które pochodzą z załączonych do niego stacji ładowania. W konsekwencji możesz obserwować procesy ładowania każdego pojazdu oraz wszystkich urządzeń na żywo

Funkcjonalności Systemu Monitoringu

Stworzony przez nas system monitoringu infrastruktury elektrycznej posiada wiele funkcjonalności, które sprawiają, że kontrola nad działaniem stacji ładowania przebiega płynnie i bez komplikacji. Umożliwia wyeliminowanie wszelkich nieprawidłowości, które wpływają na ewentualne problemy w komunikacji.

Operator transportu  nie powinien martwić się o infrastrukturę ładowania – tak jak nie myśli o paliwach. Bierzemy odpowiedzialność za sukces naszych klientów, który objawia się płynnym zarządzaniem infrastrukturą ładowania. Nawiązując z nami współpracę, możesz być pewien, że będziemy zawsze szukać najlepszego rozwiązania dla Twoich urządzeń. Poza tym gwarantujemy, że będzie ono najwyższej jakości, odpowiednio wdrożone oraz kompleksowo serwisowane.

Dane

Kompleksowa informacja o wszystkich procesach monitorowanej stacji ładowania (można eksportować dane historyczne).

Wizualizacja

Wizualizacja procesów ładowania (diagramy: moc, prąd, napięcie, zużyta moc, ID autobusu, SOC, odległość między sesjami ładowania)

Alerty

Powiadomienia mailowe o zmianach statusu ładowania – stacja dostępna / niedostępna, nowe statusy, ostrzeżenia, błędy

Zabezpieczenia

Ograniczony dostęp do określonych funkcji systemu – konta dla operatorów z określonymi uprawnieniami

Języki

Wielojęzyczny interfejs (polski, angielski, niemiecki)

 

Monitoring

Stałe monitorowanie statusu stacji ładowania

 

Eksport

Eksportowanie danych z systemu w formacie CSV

 

  • Text Hover

Stacje ładowania zarządzane OCPP

Nasze rozwiązania działają zgodnie z OCPP – standardowym protokołem komunikacji promowanym przez Open Charge Alliance, definiującym komunikację pomiędzy stacją ładowania a systemem back-office.  W związku z tym nasze stacje ładowania mogą zostać zintegrowane z jakąkolwiek siecią na bazie OCPP, oferując operatorom wszelkie funkcjonalności i normy.

Ochrona danych

W dzisiejszych czasach dane mają dużą wartość. Nawet informacja tak prozaiczna, jak częstotliwość ładowania, może być obiektem ataku cybernetycznego. Dlatego wkładamy dużo wysiłku w to, aby zapewnić bezpieczny przepływ danych między naszymi ładowarkami, a systemem back office. Troszczymy się o wasze dane tak, jak troszczymy się o nasze własne. 

Close