ROZWIĄZANIA DLA ELEKTROMOBILNOŚCI

 

Wspomagamy wdrażanie infrastruktury ładowania wysokiej mocy

Podstawą naszej działalności jest produkcja i sprzedaż stacji ładowania wysokiej mocy dla autobusów elektrycznych. Prosta sprzedaż stacji ładowania, w obecnym kontekście rynku, jednak nie wystarcza. Wdrożenie autobusów elektrycznych do floty miasta wraz z ich infrastrukturą jest skomplikowanym procesem, w którym EE wspiera podmioty poszukujące doradctwa w sektorze elektromobilności. Dzięki naszej gamie rozwiązań w dziedzinie infrastruktury możemy zająć się każdym aspektem wdrożenia infrastruktury ładowania, od instalacji po zarządzanie nią.

Nasza oferta

  • Text Hover
Wdrażanie od A do Z

Wspomagamy wdrażanie stacji ładowania, od początku do końca.

Dowiedz się więcej
Elektryfikacja zajezdni lub linii autobusowej

Przygotowujemy zajezdnie lub linie miejskie pod autobusy elektryczne

Dowiedz się więcej
  • Text Hover
  • Text Hover
System monitoringu

Informacje o infrastrukturze ładowania w czasie rzeczywistym

Dowiedz się więcej

Cechy naszych rozwiązań

Funkcja
Niezawodne

Wiemy, że płynne działanie infrastruktury ładowania jest kluczowym elementem systemu autobusów elektrycznych, dlatego niezawodność jest na pierwszym miejscu charakerystyki naszych urządzeń.

Normy
Zgodne ze standardami

Nasze rozwiązania są zgodne z międzynarodowymi standardami ładowania publikowanymi przez IEC, DIN, ISO i OCCP, tym samym zapewniamy ich działanie z różnymi markami pojazdów.

Design
Robione na miarę

Im więcej jest autobusów elektrycznych, tym większe wymagania na infrastrukturę dostosowaną do potrzeb danego miejsca. Nasze rozwiązania są robione w pełni pod potrzeby operatorów i miast.

Design
Personalizowane

Jesteśmy dynamiczną firmą z dedykowanym działem inżyniersko-designerskim, który może dostosować każde z naszych rozwiązań do Waszych potrzeb pod względem ich wyglądu, ale też i funkcjonalności.

Bezpieczeństwo
Bezpieczne

Nasze stacje ładowania wysokiej mocy często instalowane są w miejscach publicznych. Zapewnienie ich bezpieczeństwa jest dla nas priorytetem.

Funkcja
Inteligentne

IT stanowi podstawę naszej firmy i naszych rozwiązań. Automatyczne ładowanie, monitorowanie, responsywne zarządzanie infrastrukturą to kilka z wielu rozwiązań informatycznych, które możemy Wam zaoferować.

Close