Kompleksowo wdrażamy infrastrukturę ładowania wysokiej mocy

Nasza działalność opiera się głównie na produkcji i sprzedaży stacji ładowania wysokiej mocy dla autobusów oraz samochodów elektrycznych.

Wdrożenie kompletnej infrastruktury w mieście, która będzie funkcjonalna i odpowie na potrzeby użytkowników, jest skomplikowanym procesem. Dlatego też wspieramy podmioty, które stawiają pierwsze kroki w kierunku elektromobilności.

Dzięki naszej szerokiej gamie rozwiązań, możemy zająć się każdym etapem wdrożenia infrastruktury ładowania, od instalacji aż po inteligentne zarządzanie nią.

Nasza oferta

Chętnie dzielimy się wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą naszych wysokiej klasy specjalistów. Kolejne realizacje są dla nas cenną wskazówką, jak odpowiedzieć na potrzeby rynku e-mobility. Dzięki temu skonstruowaliśmy kompleksową ofertę usług, które umożliwiają wprowadzenie floty elektrycznej w każdym mieście, bez względu na lokalne uwarunkowania.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces wdrożeniowy, pomożemy przygotować odpowiednią infrastrukturę, a nawet zaproponujemy system monitoringu, który podaje informacje o infrastrukturze ładowania siedem dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę.

Zapoznaj się z naszą ofertą, którą znajdziesz poniżej.

  • Text Hover
Wdrożenie od A do Z

Nie tylko wspomagamy, ale możemy kompleksowo zająć się procesem wdrażania infrastruktury, która pozwoli na sprawne działanie floty autobusów elektrycznych w Twoim mieście.

Dowiedz się więcej
Elektryfikacja zajezdni lub linii autobusowej

Przygotowujemy zajezdnie oraz linie miejskie do obsługi autobusów elektrycznych. Dbamy o to, by przygotowana infrastruktura była niezawodna.

Dowiedz się więcej
  • Text Hover
  • Text Hover
Monitoring infrastruktury elektrycznej

Oferujemy system, który umożliwia monitorowanie całej infrastruktury 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. W konsekwencji, wszelkie procesy ładowania masz pod kontrolą.

Dowiedz się więcej

Zalety naszych rozwiązań

Funkcja
Niezawodność

Wiemy, że płynne funkcjonowanie infrastruktury ładowania jest kluczowym elementem sprawnego transportu publicznego, opartego na flocie elektrycznej. Dlatego nasze rozwiązania charakteryzuje przede wszystkim niezawodność.

Normy
Standard

Oferowane przez nas rozwiązania są zgodne z międzynarodowymi standardami ładowania, takimi jak IEC, DIN, ISO, OCCP. Dzięki temu, nasze stacje ładowania współdziałają z różnymi markami pojazdów.

Design
Tworzone na miarę

Im więcej elektrycznych autobusów na ulicach, tym wyższe wymagania wobec infrastruktury. Nasze rozwiązania są w pełni dostosowane do potrzeb danego miejsca. Projektując je bierzemy pod uwagę specyfikę miasta oraz potrzeby operatorów.

Design
Personalizacja

Nasz wyspecjalizowany i doświadczony dział inżyniersko-designerski, jest w stanie dostosować każde z naszych rozwiązań do Twoich potrzeb, nie tylko pod względem wyglądu, ale również funkcjonalności.

Bezpieczeństwo
Bezpieczne

Produkowane przez nas stacje wysokiej mocy są najczęściej instalowane w miejscach publicznych, gdzie znajduje się dużo ludzi. Jest dla nas priorytetową sprawą, by były bezpieczne.

Funkcja
Inteligencja

IT to podstawa projektowanych przez nas rozwiązań. Automatyczne ładowanie, monitorowanie, responsywne zarządzanie infrastrukturą to jedynie kilka z wielu udogodnień, jakie możemy Ci zaoferować.

Close