NASZA GAMA PRODUKTÓW

Wybierz swoją idealną ładowarkę

quickPOINT Mobile Charger

20kW

Mobilna, wielofuncyjna ładowarka o mocy 20kW, idealna do projektów demonstracyjnych i zajezdni. 

  • Text Hover
  • Text Hover

quickPOINT Depot Charger

40-60kW

Moc ładowania 40-60kW zamknięta w obudowę o zaledwie 1m wysokości oferowana w wersji mobilnej lub stacjonarnej, quickPOINT Depot Charger 40-60kW to kompaktowa stacja ładowania i maksymalna elastyczność.  

quickPOINT Depot Charger

80-120kW

QuickPOINT Depot Charger 80-120kW stacja o zaledwie 1250mm szerokości, oferująca możliwość ładowania jedno lub dwu-wyjściowego z dynamicznym zarządzaniem mocy. Oferuje operatorom wolne i szybsze ładowanie w jednym.

  • Text Hover
  • Text Hover

fastPOINT Charger

50-150 kW

Nowoczesna stacja ładowania przeznaczona do samochodów elektrycznych. Duża moc, przyjazny interfejs i znormalizowane wtyczki ładowania to cechy wyróżniające ładowarkę fastPOINT

quickPOINT Column Charger

Jedyna w swoim rodzaju miejska stacja ładowania i maszt do ładowania pantografowego w jednym. Urządzenie oferuje ładowanie mocą do 400kW za pomocą zautomatyzowanego systemu ładowania pantografem. Jego design i niewielka powierzchnia, którą zajmuje, jest doceniana zarówno przez miasta, jak i operatorów.

  • Text Hover
  • Text Hover

quickPOINT City Charger

Miejska stacja ładowania wysokiej mocy przeznaczona do wdrożeń na pętlach. Oferuje moc ładowania od 100kW do 1MW i może być zintegrowana zarówno z wtyczką, jak i z pantografem dla zautomatyzowanego ładowania.

Główne cechy naszych stacji ładowania

 

Modularność

Stacje ładowania EE wyposażone są w moduły 10kW, co oznacza, iż są łatwe do serwisowania, a operatorzy mogą wybrać dokładnie taką moc ładowania, jaka jest im potrzeba.

Inteligencja

Produkowane stacje ładowania mogą być zarządzane w sposób inteligenty, a ich moc ładowania dynamicznie zarządzana tak, aby oferować pojazdom najbardziej optymalną moc ładowania.

IT

Używamy protokołu OCPP, aby łączyć nasze ładowarki z systemem back-office, co oznacza, iż mogą one być zintegrowane z każdym systemem back office, który jest kompatybilny z tym protokołem.

Standardyzacja

Nasze urządzenia są kompatybilne z ISO 15118, OCPP 1.6, IEC 61851-23/ 24, DIN 70121 i innymi międzynarodowymi standardami ładowania.

Close