Poznaj nasze stacje ładowania

Przygotowaliśmy szereg rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby konkretnej infrastruktury. W naszej ofercie znajdują się zarówno niewielkie, mobilne stacje ładowania, jak również pantografowe zainstalowane na maszcie, a także miejskie stacje ładowania wysokiej mocy.

Zadbaliśmy również, by tworzone przez nas stacje ładowania były zgodne z międzynarodowymi standardami. Dzięki temu możesz nimi zasilić pojazd każdej marki. Co więcej, przygotowaliśmy inteligentny system, który umożliwia zarządzanie mocą.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące naszych stacji ładowania.

 • Text Hover

Plug Charger H 20

Mobilna, lekka i uniwersalna ładowarka o mocy 20 kW, która idealnie nadaje się do celów prezentacyjnych, na targi branżowe oraz na zajezdnie, gdzie jest ograniczona ilość miejsca. Dzięki jej minimalnej wadze oraz gabarytom można ją przewozić w bagażniku samochodu osobowego, a także podnosić i transportować bez specjalnego wyposażenia zapewniając tym samym możliwość ładowania awaryjnego w każdym miejscu, kiedy jest to niezbędne.

Plug Charger F 40, F 60

Ładowarka o mocy 40 lub 60 kW ma niewielkie wymiary oraz stacjonarną obudowę. W rezultacie doskonale sprawdzi się w zajezdni jako urządzenie do ładowania pojazdów oraz balansowania baterii. Stacja ładowania dzięki swojej konstrukcji jest szczególnie odporna na uszkodzenia oraz może być instalowana wraz z barierami ochronnymi.

 • Text Hover
 • Text Hover

Plug Charger H 40, H 60

Stacja ładowania o mocy wyjściowej 40 lub 60 kW charakteryzuje się niewielkimi wymiarami oraz mobilną obudową. Doskonale sprawdzi się w zajezdniach jako urządzenie do ładowania pojazdów oraz do balansowania baterii. Kółka zdecydowanie ułatwiają przemieszczanie ładowarki i zapewniają elastyczność w miejscach, gdzie są różne warunki parkowania.

Plug Charger F 80, F 100, F 120

Ładowarka o mocy 80, 100 lub 120 kW ma niewielkie wymiary oraz stacjonarną obudowę. Doskonale sprawdzi się w zajezdni jako urządzenie do ładowania pojazdów oraz do balansowania baterii. Dzięki skalowalności rozwiązanie to pozwala operatorom transportu publicznego dobrać odpowiednią moc ładowania do swoich potrzeb. Konstrukcja stacji ładowania jest szczególnie odporna na uszkodzenia oraz może być instalowana wraz z barierami ochronnymi.

 • Text Hover
 • Text Hover

Plug Charger H 80 

Stacja ładowania o mocy 80 kW charakteryzuje się niewielkimi wymiarami oraz mobilną obudową. Doskonale sprawdzi się w zajezdniach jako urządzenie do ładowania pojazdów oraz do balansowania baterii. Kółka zdecydowanie ułatwiają przemieszczanie ładowarki i zapewniają elastyczność w miejscach, gdzie są różne warunki parkowania.

Plug Charger FX 80, FX 100, FX 120

Ładowarka o mocy 80, 100 lub 120 kW ma niewielkie wymiary oraz stacjonarną obudowę. Świetnie sprawdzi się w zajezdni jako urządzenie do ładowania pojazdów oraz do balansowania baterii. Dodatkowo ta stacja jest dwuwyjściowa – w konsekwencji umożliwia inteligentne i dynamiczne zarządzanie mocą. Dzięki skalowalności rozwiązanie to pozwala operatorom transportu publicznego dobrać odpowiednią moc ładowania do swoich potrzeb – od 80 kW lub 2×40 kW, przez 100 kW lub 2×50 kW do 120 kW lub 2×60 kW. Konstrukcja stacji jest szczególnie odporna na uszkodzenia oraz może być instalowana wraz z barierami ochronnymi.

 • Text Hover
 • Text Hover

Plug Charger HX 80

Stacja ładowania o mocy 80 kW charakteryzuje się niewielkimi wymiarami oraz mobilną obudową. Doskonale sprawdzi się w zajezdniach jako urządzenie do ładowania pojazdów oraz do balansowania baterii. Kółka zdecydowanie ułatwiają przemieszczanie ładowarki i zapewniają elastyczność w miejscach, gdzie są różne warunki parkowania. Dodatkowo stacja jest dwuwyjściowa, dzięki czemu umożliwia inteligentne i dynamiczne zarządzanie mocą. Rozwiązanie to pozwala na ładowanie mocą 80 kW lub 2×40 kW.

 

Link Charger F 200, F 300, F 400

Te urządzenia mają unikalną konstrukcję idealną dla obszarów zurbanizowanych – w jednej obudowie zabudowana jest stacja ładowania wraz z masztem. Rozwiązanie to jest zaadaptowane do wykorzystania automatycznych systemów ładowania przez pantograf z mocą od 200 kW do 400 kW. Elegancki, minimalistyczny wygląd sprawia, że idealnie pasują do ruchliwych obszarów miejskich i przystanków autobusowych z zaawansowanymi wymaganiami architektonicznymi oraz ograniczoną przestrzenią. Dodatkowo każda stacja może być wyposażona w awaryjne złącze CCS Combo 2 200 A.

 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover

Core Charger F 200

Ta stacja ładowania ma moc wyjściową 200 kW. Obudowa może być wyposażona w satelitę, wtyczkę oraz maszt pantografowy. Dzięki tak dużej elastyczności w doborze wyjściowego złącza ładowania urządzenie można zainstalować w różnych miejscach i ładować wszystkie typy pojazdów, od autobusów, przez auta dostawcze, serwisowe, po samochody osobowe.

Core Charger F 300, F 400, F 500, F 600

Stacja ładowania o mocy wyjściowej od 300 aż do 600 kW. Obudowa może być wyposażona w satelitkę, wtyczkę lub maszt pantografowy, albo we wszystkie na raz. Dzięki tak dużej elastyczności w doborze złącza wyjściowego, urządzenie to może być zainstalowane w różnych lokalizacjach i ładować wszystkie typy pojazdów – od autobusów, przez pojazdy dostawcze, serwisowe do samochodów osobowych, a także umożliwia ładowanie wielu pojazdów elektrycznych jednocześnie.

 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover

Link One F

Maszt do ładowania wyposażony w kopułę kontaktową przystosowany do automatycznego ładowania przez pantograf zamontowany na dachu autobusu. Zajmuje niewielką powierzchnię oraz jest łatwy w montażu. Dopasowany do wszystkich typów instalacji (zajezdnia, pętla, lokalizacja na trasie). Dodatkowo maszt może być wyposażony w awaryjne złącze CCS Combo 2 200 A.

Link One S 

Maszt do ładowania wyposażony w pantograf odwrócony. Zajmuje niewielką powierzchnię oraz jest dopasowany do wszystkich typów instalacji (zajezdnia, pętla, lokalizacja na trasie). Dodatkowo maszt może być wyposażony w awaryjne złącze CCS Combo 2 200 A.

 • Text Hover
 • Text Hover

EV Charger Axon FX 50, 100, 150 

Nowoczesna stacja ładowania dedykowana samochodom elektrycznym. Jej główne zalety to duża moc, przyjazny interfejs oraz znormalizowane wtyczki ładowania. Kompaktowa konstrukcja ułatwia instalację, a także użytkowanie.

 

Mega Charger X 1200

Mega Charger X 1200 to stacja ładowania pojazdów elektrycznych o mocy 1200 kW zamknięta w kontenerze. Jest to wielowyjściowe urządzenie, którego moc można podzielić według potrzeb. Mega Charger x 1200 to jedyny tego typu produkt na rynku europejskim, największa w Europie stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Unikalne rozwiązania umożliwiają dalszy rozwój produktu zarówno poprzez zwiększenie dostępnej mocy jak i elastyczną konfigurację punktów ładowania.

 • Text Hover

Główne cechy naszych stacji ładowania

 

Modułowość

Stacje ładowania Ekoenergetyki składają się z modułów o konkretnej mocy. W rezultacie są łatwe do serwisowania, a operatorzy mają możliwość wyboru dokładnie takiej jaka jest im potrzebna.

Inteligencja

Produkowane przez nas stacje ładowania mogą być zarządzane w sposób inteligentny. Dzięki specjalnemu systemowi, moc ładowania może być automatycznie optymalizowana oraz rozdzielana według potrzeb. Wówczas najwyższa jest kierowana do pojazdów, które w danym momencie najbardziej jej potrzebują.

Customizacja

Produkowane przez nas stacje ładowania dopasowujemy do konkretnych wymagań klienta. Odnosi się to zarówno do aspektów technicznych, jak moc czy konkretny interfejs, jak również do designu – kształt, rodzaj materiału z jakiego wykonana jest stacja, kolor - wybierasz zgodnie ze swoimi potrzebami.

Standaryzacja

Stacje ładowania są kompatybilne z ISO 15118, OCPP 1.6, IEC 61851-23/ 24, DIN 70121 oraz innymi, międzynarodowymi standardami ładowania. Dzięki temu załadujesz nimi pojazd każdej marki.

Close