Poznaj nasze stacje ładowania

Przygotowaliśmy szereg rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby konkretnej infrastruktury. W naszej ofercie znajdują się zarówno niewielkie, mobilne stacje ładowania, jak również pantografowe zainstalowane na maszcie, a także miejskie stacje ładowania wysokiej mocy.

Zadbaliśmy również, by tworzone przez nas stacje ładowania były zgodne z międzynarodowymi standardami. Dzięki temu możesz nimi zasilić pojazd każdej marki. Co więcej, przygotowaliśmy inteligentny system, który umożliwia zarządzanie mocą.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące naszych stacji ładowania.

quickPOINT Mobile Charger

20kW

Mobilna, lekka i uniwersalna ładowarka o mocy wyjściowej 20 kW to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych warunkach i wszędzie tam, gdzie występuje trójfazowe przyłącze prądu. Stosunkowo niewielkie rozmiary oraz możliwość przemieszczania stacji, ułatwiają prezentację oraz ładowanie pojazdów.

Stacja ładowania typu plug-in pracuje w skrajnych warunkach atmosferycznych. Zakres temperatury waha się pomiędzy -20 a +40 stopni Celsjusza. Obudowa została skonstruowana z materiałów najwyższej klasy – aluminium, stali ocynkowanej oraz stali nierdzewnej. Można ją pomalować na każdy kolor z palety RAL.

  • Text Hover
  • Text Hover

quickPOINT Depot Charger

40-60kW

Stacja ładowania o mocy 40-60 kW jest dostępna zarówno w wersji mobilnej, jak i stacjonarnej. Uniwersalność i elastyczność to główne cechy tego rozwiązania. Intuicyjny interfejs użytkownika możemy opcjonalnie uzupełnić graficznym LCD.

Solidna obudowa ma jedynie metr wysokości. Skonstruowaliśmy ją z materiałów najwyższej klasy, na które składają się aluminium (sufit), stal ocynkowana (ścianki) oraz stal nierdzewna (podstawa). Możemy ją pomalować na każdy kolor z palety RAL.

quickPOINT Depot Charger

80-120kW

Rozwiązanie, które umożliwia ładowanie jedno lub dwuwyjściowe, z dynamicznym zarządzaniem mocą. Oferuje operatorom zarówno wolne jak i szybkie ładowanie w jednym. Moc wyjściowa waha się między 80 a 120 kW. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej klasy, stacja ładowania pracuje bez zarzutu, nawet w skrajnych temperaturach od -25 do +40 stopni Celsjusza.

Stacja ładowania jest niezwykle odporna, dzięki temu, że jej konstrukcja składa się z aluminium (sufit), stali nierdzewnej (podstawa) oraz ocynkowanej blachy stalowej (ścianki). Możemy ją pomalować na każdy kolor z palety RAL, zatem z łatwością dostosujesz ją do otoczenia.

  • Text Hover
  • Text Hover

fastPOINT Charger

50-150 kW

Nowoczesna stacja ładowania przeznaczona do samochodów elektrycznych. Jej główne zalety to duża moc, przyjazny interfejs oraz znormalizowane wtyczki ładowania. Kompaktowa konstrukcja ułatwia instalację, a także użytkowanie. Poszczególne wtyczki różnią się mocą – CCS Combo maksymalnie do 150 kW, CHAdeMo – 50 kW, natomiast AC type 2 obsługuje moc do 43 kW.

 

fastPOINT Charger może pracować w temperaturze od -3 do +50 stopni Celsjusza. Ponadto posiada zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, nadprądowe oraz zwarciowe. W pełni bezpieczna ładowarka może zostać pomalowana na dowolny kolor z palety RAL.

 

quickPOINT Column Charger

Jedyna w swoim rodzaju miejska stacja ładowania i maszt do ładowania pantografowego w jednym. Urządzenie oferuje ładowanie mocą do 400kW za pomocą zautomatyzowanego systemu ładowania pantografem. Jego design i niewielka powierzchnia, którą zajmuje, jest doceniana zarówno przez miasta, jak i operatorów.

  • Text Hover
  • Text Hover

quickPOINT City Charger

Stacja ładowania, która charakteryzuje się zdecydowanie wyższą mocą niż pozostałe. Oferuje moc ładowania od 100 kW do 1MW. Można ją zintegrować z wtyczką, satelitką jak i pantografem. Rekordową mocą wyjściową, która wynosi 533 kW można naładować pojazd w bardzo krótkim czasie.

Dzięki temu, że można ją połączyć z tzw. satelitkami, umożliwia symultaniczne ładowanie wielu samochodów elektrycznych jednocześnie, mocą od 20 kW do 350 kW każdy pojazd.

Waga oraz rozmiar stacji ładowania jest zależna od mocy wyjściowej. Obudowę malujemy na dowolny kolor RAL. Pracuje bez komplikacji nawet w skrajnych warunkach atmosferycznych. Zakres temperatur mieści się w przedziale od -25 do +40 stopni Celsjusza.

Główne cechy naszych stacji ładowania

 

Modułowość

Stacje ładowania Ekoenergetyki składają się z modułów o konkretnej mocy. W rezultacie są łatwe do serwisowania, a operatorzy mają możliwość wyboru dokładnie takiej jaka jest im potrzebna.

Inteligencja

Produkowane przez nas stacje ładowania mogą być zarządzane w sposób inteligentny. Dzięki specjalnemu systemowi, moc ładowania może być automatycznie optymalizowana oraz rozdzielana według potrzeb. Wówczas najwyższa jest kierowana do pojazdów, które w danym momencie najbardziej jej potrzebują.

Customizacja

Produkowane przez nas stacje ładowania dopasowujemy do konkretnych wymagań klienta. Odnosi się to zarówno do aspektów technicznych, jak moc czy konkretny interfejs, jak również do designu – kształt, rodzaj materiału z jakiego wykonana jest stacja, kolor - wybierasz zgodnie ze swoimi potrzebami.

Standaryzacja

Stacje ładowania są kompatybilne z ISO 15118, OCPP 1.6, IEC 61851-23/ 24, DIN 70121 oraz innymi, międzynarodowymi standardami ładowania. Dzięki temu załadujesz nimi pojazd każdej marki.

Close