Aktualności

Ekoenergetyka-Polska wyróżniona przez Credendo

Ekoenergetyka-Polska została doceniona i wyróżniona przez europejską grupę ubezpieczycieli kredytów Credendo. Nasza firma znalazła się w specjalnym raporcie podsumowującym rok 2019.


Credendo jest organizacją obecną na całym kontynencie. Jej misja to ochrona spółek, banków i zakładów ubezpieczeń od ryzyk kredytowych oraz politycznych występujących na świecie. Ponadto ułatwia finansowanie transakcji.

Ekoenergetyka-Polska została poproszona o zgodę na pojawienie się w rocznym podsumowaniu działalności wszystkich spółek z grupy Credendo, w którym każdy z lokalnych/krajowych oddziałów prezentuje swojego najważniejszego Klienta  w danym roku.

Nasza obecność w tej publikacji jest wynikiem przede wszystkim rosnącej z roku  na rok pozycji firmy –  również wśród instytucji finansowych (krajowych  i międzynarodowych). To efekt pracy całego zespołu Ekoenergetyki, o czym mówi Barbara Łągiewka, Dyrektor Biura Prawno-Finansowego – Ogromne gratulacje należą się wszystkim zatrudnionym w naszej firmie. Szczególnie chciałabym podziękować pracownikom Działu Finansowego za trud, jaki wkładają w realizowanie często karkołomnych zadań. Właśnie dzięki wspólnym wysiłkom udało nam się wypracować prestiżową pozycję w gronie międzynarodowych ubezpieczycieli.  

Zapraszamy do lektury raportu, który znajduje się w poniższym linku: 

https://www.credendo.com/_webdata/about/credendo_annualreport2019_3.pdf

Author


Avatar