Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Partnerstwo strategiczne w sektorze elektromobilności pomiędzy Ekoenergetyka i PSPA

ekoenergetyka pspa, Ekoenergetyka

Ekoenergetyka oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) podejmują współpracę o charakterze strategicznym, która ma na celu rozwój rynku zeroemisyjnego transportu w Polsce oraz w Europie. W ramach współpracy będą realizować wspólne projekty oraz angażować się w inicjatywy o charakterze międzynarodowym.

Umowa obejmuje także działania promocyjne i edukacyjne. Aby rozwój elektromobilności przyśpieszył jeszcze bardziej, potrzebne są kompleksowe rozwiązania, w tym przede wszystkim wsparcie, doradztwo imożliwość dostawy szybkich ładowarek o najwyższej jakości.

Przed nami wiele wyzwań także w zeroemisyjnym transporcie ciężarowym. Na rynku będzie odbywał się wyścig o dalsze zwiększanie mocy ładowania i łączymy siły, aby być w czołówce.

Przedstawiciele obu instytucji deklarują wieloletnią współpracę, konsekwentnie podnoszącą wartość polskiego rynku e-mobility.

Bardzo się cieszymy ze współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych, dzięki której będziemy mogli wspólnie rozwijać branżę e-mobility i ugruntowywać znaczącą rolę Polski jako lidera elektromobilności” – podkreśla Bartosz Kubik współzałożyciel i Prezes Ekoenergetyka-Polska S.A. – Podpisujemy umowę jako dwóch liderów i nasze partnerstwo ma przyczynić się do przyspieszenia rozwoju tego sektora. Mamy przekonanie, że łącząc siły dwóch potężnych graczy, będziemy mogli zdynamizować procesy i sprawić, żeby Polska była ważnym graczem na globalnej mapie rozwoju branży elektromobilnej.”

Informacja prasowa

Pobierz ->

Galeria


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody