Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Ekoenergetyka – Laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

ekoenergetyka nagroda gospodarcza prezydenta, Ekoenergetyka

W czwartek wieczorem na Uniwersytecie Rzeszowskim w ramach Kongresu 590 odbyła się Gala XX edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Ekoenergetyka-Polska S.A. wygrała w kategorii „Lider MŚP”.

„Jesteście wzorcem, jesteście perłami polskiej gospodarki” – podkreślał Prezydent podczas Uroczystej Gali w Rzeszowie w ramach Kongresu 590. 

Prezydent uhonorował przedsiębiorstwa, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki narodowej, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek Polski oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych firm. 

Nagrodę dla Lidera MŚP odebrał Bartosz Kubik – współzałożyciel i Prezes Ekoenergetyka-Polska. 

Ekoenergetyka-Polska została nominowana do tej prestiżowej nagrody przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. 

Od ponad dekady działamy na globalnym rynku i wspieramy naszą innowacyjną technologią rozwój sektora e-mobility i czystego transportu miejskiego.  Jetseśmy liderem wśród producentów infrastruktury ładowania wysokiej mocy w Europie. Dostarczamy systemy ładowania autobusów, e–trucków oraz pojazdów osobowych. Od początku działalności posiadamy własny zespół programistów, tworzących specjalistyczne oprogramowanie. Dysponujemy własnym centrum badawczo-rozwojowym, dedykowanym elektromobilności. W ciągu dekady nasz zespół zwiększył się z 2 do ponad 700 . Jesteśmy już obecni w 30 krajach od Brazylii po Singapur.

Gratulujemy wszystkim laureatom oraz nominowanym. To prawdziwy zaszczyt rywalizować w tak zacnym gronie.

Galeria

Zdjęcia: Jakub Szymczuk/KPRP


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody