Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

System Combo z najszybszą stacją ładowania i magazynowaniem energii nagrodzony na TRANSEXPO

ekoenergetyka system combo, Ekoenergetyka

Ekoenergetyka-Polska zaprezentowała na targach TransExpo w Kielcach swój najnowszy system Combo, łączący najszybszą obecnie dostępną na rynku stację ładowania AXON Ultra 420 oraz magazyn energii zasilany OZE. Stacja ładowania prądu stałego o dużej mocy Axon Ultra 420 kW to wysoce innowacyjne urządzenie, które sprosta potrzebom ładowania nawet najbardziej wymagających pojazdów elektrycznych.

Ekoenergetyka-Polska zaangażowała się w rozwój elektromobilności ponad dekadę temu, skupiając swoje wysiłki rozwojowe na rozwiązaniach zeroemisyjnych i przyjaznych dla miast. Co ważne, ponad 80% zainstalowanej w Polsce infrastruktury do ładowania autobusów elektrycznych pochodzi z zakładu Ekoenergetyki-Polska w Zielonej Górze. Firma konsekwentnie wspiera operatorów transportu publicznego w ich zielonej transformacji. Ekoenergetyka-Polska angażuje się w elektryfikację kolejnych stolic europejskich, od Warszawy przez Berlin po swój flagowy projekt w Paryżu, gdzie wkrótce stanie tysiąc naszych stacji ładowania autobusów elektrycznych.

Jakie są zalety systemu Combo?

AXON Ultra oferowany jest w dwóch wariantach, jako samodzielna stacja ładowania ze złączami CCS/CCS lub CCS HPC/CCS HPC oraz stacja bazowa, przygotowana do podłączenia satelity lub pantografu. Stacja obsługuje wszystkie pojazdy elektryczne, od samochodów osobowych, autobusów po elektryczne ciężarówki. Jest w stanie ładować dwa pojazdy jednocześnie.

Magazyn energii 80 kW i pojemność 80 kWh. Jest skalowalny – można go rozbudować o kolejne moduły, aby zwiększyć możliwości unikalnego rozwiązania. Dzięki temu możemy wykorzystać energię elektryczną wytworzoną z odnawialnych źródeł energii i efektywnie nią zarządzać, bilansując całą sieć elektroenergetyczną w obiekcie. Za pomocą falownika magazyn energii można ładować energią słoneczną za pośrednictwem systemu paneli fotowoltaicznych.

System Combo otrzymał główną nagrodę przyznaną w Konkursie o Medale i Wyróżnienia Targów Kielce na XIV Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, organizowanych przez Targi Kielce S.A. we współpracy z Izbą Transportu Miejskiego w Warszawie.

Galeria

Materiały prasowe

Pobierz ->


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody