Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Statuetka Fleet Derby w naszych rękach!

fleet derby axon easy, Ekoenergetyka

Otrzymana nagroda w kategorii: ładowarki DC i wyróżnienie naszego AXON EASY dowodzi, że stacje szybkiego ładowania są tym czego oczekuje światowy rynek elektromobilności. 

Czym wyróżnia się nasz nagrodzony produkt?

Axon Easy otwiera nową rodzinę szybkich stacji ładowania DC oferując szeroki zakres dostępnych mocy ładowania w przedziale od 60 do 180 kW.

Uniwersalna, stworzona z myślą o obsłudze samochodów osobowych, autobusów oraz ciężarówek. Skalowalna, zaprojektowana modułowo, w sposób umożliwiający łatwą rozbudowę i adaptację. Standardowo wyposażona w dwa złącza ładowania DC (CCS, CHAdeMO), które umożliwiają ładowanie dwóch pojazdów jednocześnie.

Ponadto Axon Easy może służyć jako stacja bazowa, do której podłączone są satelity czy pantograf. Może być doposażona w moduł płatności bezpośrednich, gniazdo AC, czy system zarządzania przewodem poprawiający komfort i wygodę użytkowania. Przyjazny interfejs pozwala śledzić postęp procesu ładowania. Stacja jest bardzo cicha, a zainstalowane systemy operacyjnie pozwalają na jej monitorowanie i zdalne zarządzanie. Stalowa obudowa z powłoką galwaniczną zwiększa odporność korozyjną i pozwala na pracę w warunkach od  -25 do +50 stopni Celsjusza.

Fleet Derby to ogólnopolski plebiscyt internetowy, którego celem jest promocja produktów, usług i samochodów flotowych, a także osobowości flotowych i motoryzacyjnej marki flotowej oraz wyróżnienie najlepszych spośród nominowanych.


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody