Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Stacje ładowania Ekoenergetyki dla EVs w ofercie SwissCharge

, Ekoenergetyka

Ekoenergetyka podpisała kolejną umowę dystrybucyjną na rynku europejskim. Partnerem polskiego lidera elektromobilności została szwajcarska firma swisscharge.ch. Lider elektromobilności umacnia swoją pozycję rynkową i rozwija sieć sprzedaży produktów z segmentu samochodów elektrycznych. Do 2023 roku sieć partnerska obejmie całą Europę.

Cieszymy się z nawiązania współpracy ze SwissCharge i wejścia na rynek szwajcarski, gdzie eRewolucja nabiera  tempa i rośnie zapotrzebowanie na infrastrukturę ładowania. Jestem przekonana, że nasze niezawodne stacje ładowania to ciekawa propozycja zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i indywidualnych – mówi Anna Bodnar, Dyrektor Rozwoju Dystrybucji w Ekoenergetyka Sales Sp. z o.o., spółce odpowiedzialnej za sprzedaż stacji ładowania na rynku krajowym i europejskim.

Ekoenergetyka to wiodąca spółka technologiczna. Projektuje i produkuje stacje szybkiego ładowania do pojazdów elektrycznych od 12 lat. Oferuje bogaty wybór innowacyjnych i niezawodnych stacji ładowania do samochodów elektrycznych o mocach od 20 kW do 350 kW oraz huby ładowania o imponującej mocy aż do 2200 kW.  Do tej pory firma uruchomiła ponad 1200 stacji ładowania w ponad 130 miastach w 18 krajach. Jednocześnie firma z powodzeniem świadczy usługi wdrożeniowe i serwisowe, a także monitoruje i zdalnie zarządza infrastrukturą ładowania z własnego Centrum Monitoringu.

Stacje ładowania produkowane przez Ekoenergetykę stanowią idealne uzupełnienie naszego portfolio produktów. Cieszymy się zatem, że możemy wprowadzić produkty Ekoenergetyki na rynek szwajcarski. Mocne strony stacji Ekoenergetyka widzimy zarówno w obszarze ładowania flotowego pojazdów osobowych i użytkowych, jak i w obszarze publicznego szybkiego ładowania i projektów transportu publicznego – mówi Albert Lehmann, prezes zarządu swisscharge.ch.

Z ponad 28 000 zarejestrowanymi kierowcami EV i ponad 1 100 publicznymi stacjami ładowania, swisscharge.ch jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się sieci e-mobility w Szwajcarii. Założona w 2014 roku, oferuje przyszłościowe rozwiązania dla zelektryfikowanej Szwajcarii. . Produkty i usługi infrastrukturalne firmy umożliwiają inteligentną i bezproblemową obsługę stacji ładowania w lokalizacjach prywatnych, półpublicznych i publicznych.


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody