Kim jesteśmy? 

Jesteśmy jednym z liderów elektromobilności w Europie. Jako pionierzy przecieraliśmy ścieżki realizując innowacyjne projekty w dziedzinie e-mobility. Od 10 lat z powodzeniem produkujemy stacje ładowania do autobusów oraz samochodów elektrycznych. Projektujemy rozwiązania, które przyczyniają się do ograniczenia emisji spalin w miastach.

 

Ekoenergetyka-Polska to zespół specjalistów, którzy rozwijają swoją kreatywność oraz zamieniają know-how w rzeczywistość. Tworzą go inżynierowie, elektronicy, elektromonterzy, programiści, analitycy, handlowcy a także specjaliści z zakresu finansów, marketingu i HR.

 

Swój sukces budujemy bardzo precyzyjnie. Zaczynaliśmy od 2 pracowników, obecnie jest nas 250. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym ekspertem w swojej dziedzinie, czy  właśnie rozpoczynasz przygodę na rynku pracy – sprawdź jakie możliwości czekają na Ciebie w naszej firmie.

  • Text Hover

Dlaczego warto u nas pracować?

Nasze działania opierają się na innowacji, szukamy nowych możliwości oraz alternatywnych źródeł energii. Tworzymy oraz rozwijamy technologie przyszłości, dlatego nie spodziewaj się, że wpadniesz u nas w monotonię i rutynę. Liczne projekty, które z powodzeniem wdrażamy to nieograniczone możliwości rozwoju również dla Ciebie. Poznaj powody, dlaczego warto u nas pracować:

We Power eRevolution!

Zgodnie z naszym hasłem „Napędzamy eRewolucję” rozwijamy innowacyjne technologie. Wspólnie pracujemy nad rozwiązaniami, które poprawiają jakość życia. Możesz stać się częścią nowej rzeczywistości.

Poszerzamy horyzonty

Możesz z nami zmienić środowisko, udoskonalać branżę, pracować przy projekcie, który Cię interesuje. Opowiedz nam o swoich planach, a my pomożemy Ci je zrealizować. Potrafimy doceniać i stwarzać możliwości rozwoju.

Zachowujemy równowagę

U nas pogodzisz pracę zawodową z życiem osobistym. Inwestujemy w rozwój kariery naszych pracowników, a po pracy wspieramy w aktywnościach sportowych.

Znajdziesz u nas swoje miejsce

Sam wiesz najlepiej, co chciałbyś robić i czym się zajmować. Wybierz odpowiadający Twoim preferencjom dział i realizuj swoje aspiracje.

  • Text Hover

Jak wygląda proces rekrutacji?

Potrzebujemy Twoich umiejętności, zaangażowania, współpracy i poczucia humoru. Zadzwoń, wyślij maila lub po prostu przyjdź – daj nam się poznać. Tymczasem w czterech, prostych krokach pokażemy Ci jak wygląda proces rekrutacji w Ekoenergetyce-Polska:

01.

Analizujemy Twoją aplikację, sprawdzamy czy Twój profil odpowiada potrzebom na danym stanowisku.

02.

Zapraszamy Cię na rozmowę z naszym specjalistą HR oraz managerem działu, do którego aplikujesz.

03.

Możemy zaprosić Cię do udziału w dodatkowych testach, dzięki którym będziesz mógł pokazać swoje umiejętności w praktyce.

04.

Jeśli pozytywnie przejdziesz rekrutację, zapraszamy do nas i rozpoczynamy onboarding.

Nasz (Eko)energetyczny zespół HR

Naszą największą wartością są ludzie. Stawiamy na partnerstwo i otwartą komunikację. Dbamy o przyjazną atmosferę, a przede wszystkim o to byś od pierwszego dnia w naszej firmie poczuł się jak u siebie. Jeśli do nas dołączysz, będziesz miał okazję uczestniczyć we wspólnych rozgrywkach m.in. w squasha, licznych akcjach charytatywnych oraz wielu innych inicjatywach, które czynią z nas zgrany team.

Wiemy, kogo szukamy oraz jakich ludzi brakuje na naszym pokładzie. Szczerość oraz partnerstwo to filary nawiązywanych przez nas relacji. Jeżeli czujesz, że znajdziesz u nas odpowiednie miejsce – nie zwlekaj i daj nam się poznać!

Interesuje Cię praca dla nas?

 

PRZEJRZYJ NASZE OFERTY

WYŚLIJ NAM SWOJE CVZgody na przetwarzanie danych osobowych w poszczególnych, wskazanych wyżej celach, są od siebie niezależne i wyrażane są odrębnie.
Każda z odrębnych zgód jest wyrażana dobrowolnie i może być cofnięta w dowolnym momencie.


Skontaktuj się z naszym działem HR

Natalia Warszawska – kierownik działu HR

E-mail: natalia.warszawska@ekoenergetyka.com.pl

Tel.: 504 960 426

Close