Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Panel „Infrastruktura jutra – mobilność w mieście” podczas Expo 2020 Dubai.

transformacja energetyczna expo dubai 2020, Panel „Infrastruktura jutra – mobilność w mieście” podczas Expo 2020 Dubai., Ekoenergetyka

Inteligentne rozwiązania dla nowoczesnych miast, transformacja energetyczna i zero-emisyjne rozwiązania dla mobilności miejskiej to wyzwania miast na całym świecie.

Polska delegacja czołowych firm z sektora innowacyjnych technologii, podczas Expo 2020 Dubai rozmawiała o aktualnych wyzwaniach i rozwiązaniach przyjaznych dla tkanki miejskiej.

Maciej Wojeński – Wiceprezes Zarządu i współzałożyciel Ekoenergetyki był oficjalnym gościem panelu „Infrastruktura jutra – mobilność w mieście” podczas Expo 2020 Dubai.

Podczas panelu opowiadał o aspektach i obszarach rozwoju elektromobilności w kontekście inteligentnych miast.

Ważnym aspektem jest nie tylko sama infrastruktura ale także oprogramowanie i rozwiązania informatyczne:

Niewątpliwie elektromobilność jest jednym z integralnych elementów miast przyszłości. Infrastruktura szybkiego ładowania wspiera jego rozwój od kuchni, ale w rzeczywistości jest to absolutny i kluczowy element tego ekosystemu, aby zapewnić wydajne, efektywne i płynne korzystanie z pojazdów elektrycznych. To nowy, rosnący trend, który wymaga rozwoju i zarządzania na wielu płaszczyznach, od strony infrastruktury po rozwiązania IT, które są obowiązkowe dla operatorów flotowych i dostawców usług elektromobilności. Wierzymy, że infrastruktura ładowania staje się ważnym elementem jednego z szeroko rozumianych systemów IoT.

– powiedział Wojeński.


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody