Aktualności

Zielony transport publiczny z liderem elektromobilności. Ekoenergetyka – Polska zaprasza do współpracy.

Rusza nabór wniosków w programie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Operatorzy i organizatorzy publicznego transportu zbiorowego stawiający na efektywne rozwiązania mogą skorzystać z wiedzy  i doświadczenia Ekoenergetyki-Polska.

 

Zapewniamy niezawodne i innowacyjne systemy ładowania operatorom w ponad 70 miastach, zawsze zgodnie z ich potrzebami, możliwościami i planami rozwoju. Dzięki kilkudziesięciu, bardzo różnym, projektom mamy unikalną wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie dzielimy się z obecnymi i przyszłymi partnerami. Świadomi wyzwań w obszarze elektromobilności chcemy ich wspierać w realizacji najlepszych przedsięwzięć, z korzyścią dla mieszkańców
i użytkowników pojazdów elektrycznych
– podkreśla Maciej Wojeński, Wiceprezes Ekoenergetyka – Polska S.A.

Zielonogórska firma zrealizowała z powodzeniem i realizuje kolejne projekty w 17 krajach, każdorazowo służąc partnerom wsparciem merytorycznym i doradztwem w doborze odpowiednich rozwiązań i urządzeń. Poza niezwodną i nowoczesną infrastrukturą ładowania, m.in. hubami ładowania, świadczy usługi takie jak wdrożenie, serwis, zdalne zarządzanie infrastrukturą i unikalny w skali europejskiej monitoring. Kontrakty Ekoenergetyki to projekty o różnym stopniu złożoności i skali: to zarówno tworzenie infrastruktury ładowania autobusów elektrycznych w jednym z największych projektów wymiany taboru autobusowego na elektryczny w Europie (Warszawa), zaprojektowanie i instalacja największej w Europie ładowarki 1,2 MW, tzw. megachargera (Hamburg), projekty obejmujące połączenie zajezdniowych stacji ładowania z pantografowymi stacjami szybkiego ładowania (m.in. Malbork, Sosnowiec, Lublin, Gdynia, Łódź, Toruń, Piła), jak i zaprojektowanie i instalacja pojedynczych urządzeń (m.in. Ostróda).

Informacje o stacjach ładowania dostępne są na stronie Ekoenergetyki-Polska.

 

Kontakt dla operatorów i producentów pojazdów:

Maciej Ochocki, Kierownik ds. Kluczowych Klientów: maciej.ochocki@ekoenergetyka.com.pl

Author


Avatar