Aktualności

Ekoenergetyka-Polska S.A. otrzymała kolejne, prestiżowe wyróżnienie – WNP Award.

Ekoenergetyka-Polska S.A. otrzymała kolejne, prestiżowe wyróżnienie – WNP Award. Nagrodę otrzymało 10 firm i instytucji z całej Polski, które wywarły znaczący, przełomowy wpływ na pozytywne przeobrażenia gospodarcze, wskazując innym kierunki rozwoju, swoją aktywnością ilustrując ważne trendy w gospodarce. WNP Awards to nagrody przyznawane przez redakcje portalu WNP.PL oraz Magazynu Gospodarczego „Nowy Przemysł” tym, którzy odnoszą spektakularne sukcesy w biznesie. Są kontynuacją ponaddwudziestoletniej tradycji wyróżniania firm i instytucji, które swą aktywnością, pasją i pomysłami wytyczają ścieżki rozwoju polskiej gospodarki.

– To wyróżnienie to potwierdzenie statusu lidera elektromobilności, mocnej rynkowej pozycji oraz potencjału do dalszej ekspansji. Ekoenergetyka jest dziś liderem dzięki konsekwentnie realizowanej przez ponad dekadę wizji założycieli firmy – Bartosza Kubika i Macieja Wojeńskiego – oraz pracy całego zespołu. Elektromobilność to nasza pasja, dzięki czemu wyznaczamy trendy i zdobywamy kolejne kontrakty – podkreśla Dagmara Duda, prezes Ekoenergetyka-Polska S.A.

W tym roku nagrodę otrzymało 10 firm i instytucji, które świetnie poradziły sobie w pandemicznej rzeczywistości, a do tego często wywarły znaczący, przełomowy wpływ na pozytywne przeobrażenia gospodarcze. Wśród tegorocznych laureatów obok Ekonergetyki-Polska znalazły się: Corab, Atende, Apator, Allegro, Polski Fundusz Rozwoju, InPost, ICEYE, Ferro oraz Pekabex.

WNP Award to kolejne wyróżnienie potwierdzające pozycję i osiągnięcia Ekoenergetyki-Polska. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy firma została wyróżniona tytułem „Gazeli Biznesu” oraz – po raz kolejny – „Diamentem” Forbesa. W rankingu „Gazel”, najstarszym i niezależnym (ocena Coface) rankingu małych i średnich firm w Polsce organizowanym od 20 lat przez „Puls Biznesu”, Ekoenergetyka zajęła drugie miejsce w kraju – to druga, najbardziej dynamicznie rozwijająca się firma w Polsce. W opublikowanym przez Forbes, również na podstawie niezależnej oceny (Bisnode) zestawieniu Ekoenergetyka jest najszybciej rozwijającą się firmą z województwa lubuskiego i najwyżej notowaną spośród firm z regionu o przychodach od 50 do 250 mln zł spółką w zestawieniu ogólnopolskim.

Zdjęcie: wnp.pl

Author


Avatar