Aktualności

Akwizgran z niezawodnymi stacjami szybkiego ładowania od Ekoenergetyki

Polski lider elektromobilności uruchomił kolejne stacje ładowania w Akwizgranie. Łącznie Ekoenergetyka-Polska dostarczyła 17 stacji ładowania o mocy 75 kW każda, wraz
z infrastrukturą zasilającą. Kolejne 10 urządzeń zostanie uruchomionych w połowie roku.

Wysoka jakość i niezawodność to wyróżniki naszych produktów, które przygotowujemy zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Co ważne, świadczymy także usługi monitoringu i zdalnego zarządzania, a nasz serwis należy do najlepszych w Europie. Kolejna realizacja na wymagającym rynku niemieckim potwierdza naszą pozycję na rynku i zaufanie naszych partnerów – podkreśla Maciej Wojeński – Wiceprezes Zarządu Ekoenergetyka – Polska.

Stacje szybkiego ładowania Ekoenergetyki w najbardziej wysuniętym na zachód niemieckim mieście zostały zamontowane i uruchomione na zajezdni, w zadaszonej hali autobusowej. W ramach zamówienia polski producent dostarczył również infrastrukturę zasilającą. Zamawiający – ASEAG Aachen – jest od ponad 130 lat największym dostawcą usług mobilnościowych w regionie. Codziennie na 68 liniach przewożonych jest 220 tys. pasażerów. Kontrakt dawał możliwość domówienia kolejnych stacji ładowania. ASEAG skorzystało z tej opcji. W połowie roku Ekoenergetyka dostarczy kolejne 10 stacji o mocy 75 kW każda.

Akwizgran jest miastem, które łączy tradycję z postępem. Podejście oparte na współpracy, a zmierzające do osiągnięcia zeroemisyjności w transporcie publicznym jest podstawą wizji miasta. Miasto posiada wydział mobilności, który od lat z powodzeniem realizuje działania mające na celu poprawę jakości życia mieszkańców.

 

 

­­­­­­­­­­­­­­­Ekoenergetyka-Polska jest liderem wśród producentów infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych działającym na rynku elektromobilności 11 lat. Do tej pory firma dostarczyła ponad 1000 stacji szybkiego ładowania do ponad 130 miast w 16 krajach. Niezawodna infrastruktura polskiego producenta zasila pojazdy elektryczne m.in. w Niemczech, Norwegii, Francji, Hiszpanii, Finlandii, Rosji, Singapurze i Polsce.

 

 

 

 

 

Author


Avatar