Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Eksperci elektromobilności podczas II Konferencji CharIN w Zielonej Górze

konferencja charin eksperci, Ekoenergetyka

Nie przegap okazji, aby osobiście poznać i posłuchać ekspertów elektromobilności podczas II Konferencji CharIN, która odbędzie się w Zielonej Górze.

W programie przewidziano trzy bloki tematyczne, a otwarciem każdego z nich będzie interesujące przemówienie specjalnego gościa.

28 czerwca będziesz miał świetną okazją do nawiązania relacji biznesowych, a także interakcji z najlepszymi profesjonalistami w branży.

Czujemy się zaszczyceni, że Daniel Speth z Fraunhofer ISI weźmie udział w konferencji i  podzieli się z publicznością spostrzeżeniami na temat projektu HoLa w swoim przemówieniu. Ponadto opowie o charakterystyce i wymaganej infrastrukturze ładowania pojazdów transportu ciężkiego w Europie.

Agata Rzędowska, znana dziennikarka, edytorka i autorka kilkuset publikacji na temat elektrycznych samochodów będzie moderatorem tego panelu.

Wraz z pozostałymi panelistami drugiego bloku tematycznego przyjrzymy się przyszłości transportu ciężkiego w Europie.

Wśród panelistów znajdą się Michał Małecki Dyrektor Biura Rozwoju Oprogramowania Ekoenergetyka-Polska S.A., Dr Thomas Fabian, Dyrektor Handlowy Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów (ACEA), Magnus Höglund, szef działu infrastruktury i rozwiązań do ładowania w Grupie Scania oraz Patrick Kern, Dyrektor Generalny BRUGG eConnect AG.

Skorzystaj z okazji, aby zaczerpnąć eksperckiej wiedzy na temat ram prawnych dotyczących elektromobilności w Europie. Zaproszeni goście to specjaliści w branży, którzy wypowiedzą się na temat rozporządzenia w sprawie infrastruktury paliw alternatywnych (AFIR). Moderatorem dyskusji będzie Rafał Bajczuk, a uczestnikami tego panelu:

  • Maria Andreeva – Lider Strategii Marketingu eMobility Innowacje Schneider Electric
  • Michał Kurtyka – Prezydent COP24, Były Minister Klimatu i Środowiska RP
  • Michael Keller – kierownik ds. opłat regulacyjnych. Elli – Marka Grupy Volkswagen, Członek Zarządu CharIN
  • Peter Badik – współzałożyciel i dyrektor generalny GreenWay, były dyrektor SEVA (Słowackiego Stowarzyszenia Pojazdów Elektrycznych)

Zarejestruj się już dziś:

https://charin.swoogo.com/testival_europe/begin


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody