Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka 15-tym członkiem organizacji ChargeUp Europe

, Ekoenergetyka

Ekoenergetyka została 15-tym członkiem ChargeUp Europe, rozszerzając zasięg geograficzny tej organizacji na całą UE i podkreślając wzrostowy trend emobility w Europie Środkowo-Wschodniej.

Bazując na doświadczeniu i sukcesach we wdrażaniu i zarządzaniu infrastrukturą ładowania na rynku autobusowym w całej Europie, Ekoenergetyka dynamicznie rozwinęła bogate portfolio produktów i rozwiązań w segmencie samochodów osobowych. Obejmuje ono innowacyjne stacje o mocy do 350 kW oraz huby ładujące o mocy do 2200 kW.
Od momentu rozpoczęcia działalności w zeszłym roku, ChargeUp Europe powiększył się do 15 członków branżowych, dwóch partnerów wiedzy i dwóch partnerów ekosystemu, którzy wspólnie pracują nad przyspieszeniem wprowadzania infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych i umożliwieniem bezproblemowego ładowania kierowcom w całej UE.

Komentując ogłoszenie, Maciej Wojenski, Co-Founder i Vise-President powiedział:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani dołączeniem do ChargeUp Europe, zostanie członkiem tej organizacji jest ważnym krokiem w kierunku osiągnięcia naszego celu, jakim jest współtworzenie paneuropejskiego otwartego ekosystemu infrastruktury ładowania i zapewnienie bezproblemowego doświadczenia klienta ponad granicami i przypadkami użycia. Jesteśmy głęboko przekonani, że tylko poprzez zjednoczenie się cała branża ma szansę odnieść sukces w realizacji unijnych ambicji dotyczących emisji CO2. Cieszymy się na bliską współpracę z innymi członkami i wspólne rozwijanie branży e-mobilności.”

O ChargeUp Europe

ChargeUp Europe jest stowarzyszeniem branżowym dla sektora infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych (EV). Nasze stowarzyszenie działa na rzecz przyspieszenia przejścia na bezemisyjną mobilność i zapewnienia kierowcom pojazdów elektrycznych bezproblemowego ładowania dzięki dostępowi do wysokiej jakości, łatwo dostępnej infrastruktury ładowania w całej Europie. Na dzień dzisiejszy, nasze 15 firm członkowskich działa we wszystkich 27 państwach członkowskich UE, Wielkiej Brytanii i EFTA, z ponad 300.000 punktów ładowania w UE.


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody