Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka z kontraktem ramowym do 172 mln zł dla RATP Paryż

stacje ładowania ekoenergetyki paryż, Ekoenergetyka

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że podpisaliśmy kolejną umowę ramową z publicznym przewoźnikiem ze stolicy Francji –  Regie Autonome des Transports Parisiens i dostarczymy systemy szybkiego ładowania autobusów elektrycznych do Paryża.

W ramach kolejnego kontraktu będziemy realizować dostawy infrastruktury szybkiego ładowania dla pojazdów miejskich do Paryża, o łącznej wartości do 172 mln zł.

Pierwsze zamówienie opiewa na 349 sztuk stacji ładowania. Od 2018 roku Ekoenergetyka jest jednym z głównych dostawców systemów szybkiego ładowania dla paryskiego przewoźnika.

„Kontynuacja współpracy z RATP jest dla nas najlepszym potwierdzeniem jakości naszych produktów, usług i relacji biznesowych. Nasza infrastruktura ładowania jest zgodna z wymaganiami trzeciego co do wielkości operatora komunikacji miejskiej na świecie, co również świadczy o globalnym potencjale spółki. Gratuluję skali i systematycznej realizacji całego przedsięwzięcia, jakiego podjęło się RATP i liczę, że nasze rozwiązania w większości zasilą zeroemisyjną komunikację miejską Paryża”

– komentuje Bartosz Kubik, współzałożyciel i Prezes Zarządu Ekoenergetyki.

RATP do 2025 ambitnie dąży do stworzenia w regionie Paryża w 100% przyjaznej dla środowiska, w pełni zeroemisyjnej floty autobusów.

Realizacja tego celu wymaga przekształcenia połowy zajezdni autobusowych i wyposażenia ich w najnowocześniejsze systemy ładowania.

Poniżej do pobrania materiały prasowe:

Pobierz ->


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody