Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka rozwija sieć sprzedażową o rynek Rumuński dzięki współpracy z nowym dystrybutorem – firmą Misola Srl.

stacje ładowania sieć sprzedaży, Ekoenergetyka

Innowacyjne stacje ładowania pojazdów elektrycznych Ekoenergetyki są teraz oferowane w Rumunii przez naszego oficjalnego dystrybutora — firmę Misola Srl. Ta rumuńska firma podejmuje wiele działań w zakresie promowania zielonych technologii i skutecznie przyczynia się do wzrostu liczby punktów ładowania pojazdów elektrycznych w kraju. Według oficjalnych danych w 2020 r. Rumunia miała mniej niż 500 publicznych punktów ładowania, co stanowi 0,2% całości UE.

Zarówno Ekoenergetyka, jak i Misola umacniają swoją pozycję w obszarze rumuńskiej infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych, dostarczając innowacyjne i wysoko zaawansowane technologicznie ładowarki. Oczekiwany wzrost liczby pojazdów elektrycznych oraz rosnący popyt na punkty ładowania w Rumunii muszą być wspierane przez dobre i sprawdzone rozwiązania. Cieszymy się, że możemy wykorzystać nasze bogate doświadczenie oraz przyczynić się do rozwoju infrastruktury ładowania pojazdów na tym rynku — mówi Anna Bodnar, Dyrektor Rozwoju Dystrybucji, Ekoenergetyka Sales.

Misola Corporation SRL, działająca w Grupie SDT od 2019 roku, zbudowała wszechstronne doświadczenie, a co za tym idzie także mocną pozycję w branży obsługi trolejbusów, autobusów spalinowych, elektrycznych, hybrydowych i wodorowych. Obecnie firma inicjuje swoją działalność na rynku samochodowym, oferując różnorodne rozwiązania w zakresie ładowania. 

Zespół Misola Srl. specjalizuje się we wsparciu technicznym, naprawach i konserwacji oraz dostawach części zamiennych pojazdów różnego typu. Na rynku europejskim jest oficjalnym rumuńskim dealerem posprzedażowym Solaris Bus & Coach. Mamy zaszczyt pełnić role oficjalnego dystrybutora rozwiązań Ekoenergetyki na naszym rynku. Przez lata działalności biznesowej nauczyliśmy się, że świadomość ekologiczna w naszym kraju rośnie bardzo szybko. Klienci coraz chętniej planują przejście na napęd elektryczny — zwłaszcza w obszarze transportu publicznego. Miejmy nadzieję, że wspólnymi siłami ten trend jeszcze bardziej się nasili, a my staniemy się rozpoznawalnym w całym kraju partnerem w zakresie dostaw systemów ładowania Ekoenergetyki – podsumowuje Mihailo Todorovic, CEO Misola.


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody