Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Wybierz język

Ekoenergetyka nawiązała współpracę z Prim-Vol

, Ekoenergetyka

Kolejny region Europy zostanie objęty siecią dystrybucji polskiego lidera elektromobilności. Firma Prim-Vol została dystrybutorem produktów i rozwiązań do ładowania samochodów elektrycznych firmy Ekoenergetyka na Węgrzech. Niezawodne i innowacyjne stacje ładowania pojazdów elektrycznych polskiego producenta są już dostępne w ofercie węgierskiego lidera rozwiązań dla branży motoryzacyjnej.

Współpraca z Prim-Vol wpisuje się w ideę dynamicznego rozwoju prawdziwej elektromobilności w całej Europie. Nasza strategia zakłada sukcesywne poszerzanie sieci dystrybucji o kolejne kraje, tak aby użytkownicy pojazdów elektrycznych mieli równy i szybki dostęp do naszych innowacyjnych i niezawodnych produktów. Cieszę się, że naszym partnerem jest firma, która od lat działa na rzecz ekologicznych rozwiązań w transporcie – mówi Anna Bodnar, Dyrektor ds. rozwoju dystrybucji w Ekoenergetyka Sales, firmie odpowiedzialnej za sprzedaż stacji ładowania na rynku krajowym i europejskim.

Ekoenergetyka to wiodąca spółka technologiczna. Projektuje i produkuje stacje szybkiego ładowania do pojazdów elektrycznych od 12 lat. Oferuje bogaty wybór innowacyjnych i niezawodnych stacji ładowania do samochodów elektrycznych o mocach od 20 kW do 350 kW oraz huby ładowania o imponującej mocy aż do 2200 kW. Do tej pory firma uruchomiła ponad 1200 stacji ładowania w ponad 130 miastach w 18 krajach. Jednocześnie świadczy globalnie usługi wdrożenia i serwisu oraz monitoringu i zdalnego zarządzania infrastrukturą ładowania z własnego Centrum Monitoringu.

Jesteśmy wdzięczni za możliwość współpracy z tak dużą firmą w naszym kraju. Elektromobilność dopiero zaczyna odgrywać znaczącą rolę na rynku węgierskim i na szczęście możemy wspólnie dołączyć do tego trendu na początkowym etapie. – komentuje Tamás Szőke, dyrektor operacyjny Prim-Vol Trade Ltd. – Naszym celem zawsze było oferowanie najlepszych, innowacyjnych rozwiązań dla naszych potencjalnych klientów, a wspólnie z firmą Ekoenergetyka cel ten jest możliwy do osiągnięcia. Niektóre produkty tego producenta są już znane na rynku węgierskim; istnieje tzw. Green Bus Program, który ma na celu modernizację floty autobusowej na Węgrzech poprzez wymianę tradycyjnych autobusów na pojazdy zeroemisyjne. Autobusy wymagają również infrastruktury ładowania, a rozwiązania Ekoenergetyki w zakresie ładowania są już wpisane na listę kwalifikowanych producentów urządzeń do ładowania autobusów elektrycznych.

Założona w 1989 roku firma sprzedaje rozwiązania i produkty dla sektora motoryzacyjnego, a także zajmuje się modernizacją flot i pojazdów. Prowadzi m.in. remonty autobusów i pojazdów użytkowych, które przyczyniają się do zmniejszenia emisji spalin i zwiększenia udziału pojazdów niskoemisyjnych w taborze węgierskich operatorów i firm przewozowych.


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody