Produkty

Rozwiązania

EV

E-BUS

E-TRUCK

INDUSTRY & MARINE

Oprogramowanie

Ekoenergetyka i Volvo Trucks łączą siły

ekoenergetyka i volvo, Ekoenergetyka

Przedstawiciele spółek zawarli umowę na rzecz współpracy zeroemisyjnego transportu ciężkiego i optymalizacji sprzedaży produktów. Umowa obejmuje także działania promocyjne i edukacyjne poprzez wspólne przedsięwzięcia, eventy i projekty.

Już od kilkunastu miesięcy dostarczamy z sukcesami na terenie Polski elektryczne samochody ciężarowe Volvo Trucks. Aby rozwój elektromobilności przyśpieszył jeszcze bardziej potrzebne są kompleksowe rozwiązania jakich oczekują nasi klienci, w tym przede wszystkim wsparcie, doradztwo i możliwość dostawy szybkich ładowarek o najwyższej jakości. Bardzo się cieszymy ze współpracy z Ekoenergetyka, dzięki której będziemy mogli dostarczać kompleksowe rozwiązania transportowe – podkreśla Małgorzata Kulis, Dyrektor Zarządzający Volvo Trucks Polska.

Volvo i Ekoenergetyka mają już pierwsze sukcesy w elektryfikacji transportu ciężkiego dedykowanego gospodarce komunalnej. Od listopada tego roku w Gnieźnie działa elektryczny pojazd miejskich służb komunalnych na podwoziu VOLVO FE ELECTRIC. Ekoenergetyka-Polska zapewniła dwustanowiskową ładowarkę DC o mocy 2×40 kW do testów, które bezawaryjnie wykonała ponad 60 pełnych cykli ładowania.

Sektor motoryzacyjny przechodzi olbrzymią zmianę, w ciągu najbliższych 10 lat zmieni się bardziej niż na przestrzeni ostatniego pół wieku – komentuje Petros Spinaris Wiceprezes Ekoenergetyka – Jesteśmy gotowi na nadchodzące zmiany i łączymy siły, aby wspierać rozwijającą się branżę. Bardzo się cieszymy ze współpracy z Volvo Trucks Polska.”

Galeria


 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody

 ekoenergetyka-polska nagrody